Oca 13

                                
          Ne kadar büyükler için olsada uzun zamandır zevkle izlediğim çizgi-film’dir South Park. Basit ama mükkemmel çizimleriyle, her bölümdeki ilgi çekici hikayeleri izleyenleri ekrana bağlıyor walla. En sevdiğim karakter Kenny fakat izlemesini en çok sevdiğim ise Cartman. Küfürleri ve yaptıkları bitiriyor beni… Neyse.. South Park başladı biraz önce. Geçiyorum ekran başına. Unutmadan South Park her Salı ve Perşembe saat 2.00′da Cnbc-e ‘de ..

İyi Seyirler herkese.


Bu yazı Cem tarafından yazılmıştır. Cem, yıllardır yeni nesil teknolojilerini, internet harikalarını yakalamakta ve bloglar ile içiçe yaşamaktadır. Aynı zaman sosyal medya yönetimi konusunda bir uzmandır. Twitter üzerinden takip etmek için tıklayın.
        
         

“Büyükler için Çizgi Dizi: South Park” yazısına 5 Yorum Yapılmış.

 1. Sevenos demiş ki:

  South Park ve The Simpsons
  ….
  cartoons for adults forever.
  Filmin 18+sı, yemeğin sağlıksızı, dumanın en yoğunu, çizgi filmin yetişkin için olanı demiş ünlü düşünür.

 2. gOddEssBeAutY demiş ki:

  sLms:)bende sauth park fanıyım daima islemeye çalişiom fekat liakin yurtta zorrr:)))nesse ii olun hpççakaalın slmlarrrrrrrrrr…

 3. sinem demiş ki:

  slmm south park geçnliği;) ne bu diyolar çizgi film diyorum çizgi film mi izliyosun diyolar tawsiye ediyorum ertesi gün artık onlarda bir south park fanı:) bir çizgi film bu kadar kinayeli bu kadar matrak bu kadr sürükleyici olur .bir ricam war biraz daha uzatın noluuurrrrr????!!!!:)-

 4. ismail demiş ki:

  slm south parka hastayım
  çok süper ve çok komik dizi en çokta cartman hastayım
  benim faverim cartman sizinki…

 5. dizi demiş ki:

  Filmin 18+sı, yemeğin sağlıksızı, dumanın en yoğunu, çizgi filmin yetişkin için olanı demiş ünlü düşünür.

Yorum Yapın

NOT: Yaptığınız yorumlar denetimden geçecek ve alakasız, uygunsuz yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorum yazarken, imla kurallarına uymaya özen gösteriniz.
website stats
eXTReMe Tracker