Nis 13

Microsoft, yeni tarayıcısı Internet Explorer 8‘i önceki sürümlerini kullanan kullanıcılar için Otomatik Güncelleştirme aracılığı ile dağıtmaya hazırlanıyor. Nisan’ın 3 haftasında dağıtılmasına başlanması beklenen güncelleme, Windows XP ve Server 2003 işletim sistemleri kullanıcıları için yüksek öncelikli, Windows Vista ve Server 2008 kullanıcıları için önemli günIcelleştirme olarak sunulacak. Güncelleme, Internet Explorer 6 ve Internet Explorer 7 kullanıcıları için geliyor.

Bir çok yeni özellik ile gelmesi ve yeni nesil web standartlarını desteklemesinin yanı sıra, Internet Explorer 8′in önceki sürümüne göre 10 kat daha güvenli olduğu söyleniyor. Internet Explorer 8′in şu an için en iyi Internet Explorer sürümü olduğunu söyleyebiliriz. Hatta, Internet Explorer 6 kullanıcıları için bu güncellemenin zorunlu olması hem kendileri için hemde web kullanıcıları için çok daha iyi olacaktır.


Bu yazı Cem tarafından yazılmıştır. Cem, yıllardır yeni nesil teknolojilerini, internet harikalarını yakalamakta ve bloglar ile içiçe yaşamaktadır. Aynı zaman sosyal medya yönetimi konusunda bir uzmandır. Twitter üzerinden takip etmek için tıklayın.
        
         

Yorum Yapın

NOT: Yaptığınız yorumlar denetimden geçecek ve alakasız, uygunsuz yorumlar yayınlanmayacaktır. Yorum yazarken, imla kurallarına uymaya özen gösteriniz.
website stats
eXTReMe Tracker