kıbleyi gösteren program
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
  1. Varsayılan kıbleyi gösteren program
    arkadaşlar symbian lı telefonlarda kıbleyi gösteren program war mı dır acaba

Şuanda öyle bir teknoloji yok.

3. Varsayılan kıbleyi gösteren program
    telefonu war ama

www.google.com olabilir. Bir arat derim. ama arapça siteler çıkacaktır karşına. (tabii teknoloji varsa böyle)

NASIL YOK.. arkadaşım bende t610 var.. java programı var bir tane güneşin olduğu tarafa çevirip programı çalıştırdığında sana kuzey güney doğu batı ve ara yönleri veriyor... e yönleri biliyorsan kıbleyi bulursun be kardeşim... yok benim kafam almıyor bu tür şeyleri dersen, en yakın camiye gidip kılıvereceksin namazını...

Alıntı Orijinalini Gönderen: krkus
    NASIL YOK.. arkadaşım bende t610 var.. java programı var bir tane güneşin olduğu tarafa çevirip programı çalıştırdığında sana kuzey güney doğu batı ve ara yönleri veriyor... e yönleri biliyorsan kıbleyi bulursun be kardeşim... yok benim kafam almıyor bu tür şeyleri dersen, en yakın camiye gidip kılıvereceksin namazını...
    bende de t610 var. o dediğin programı nereden yükleyebilirim.

yanlış hatırlamıyorsaö ya suatwap dı ya da sonyerisson sayfasındandı...programa bakarak nerden yüklediğimi görebilirmiyim eğer öyle ise nasıl olduğunu söyleyin bende tam adresi yazyım...

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İZMİR
    Arkadaşlar bu anlattığınız program var ise T-630'a
    olurmu acaba.Birde bu programın nasıl bir çalışma mantığı
    var anlamadım.Senin bahsettiğin program küçük
    bir pusula gibi çalışıyor.
    Bende şuan araştırıyorum ve tel. konusunda çok
    uzman bir arkadaşada böyle bir şey olabilirmi diye
    danışayım.Pek inanmıyorum yaa neyse....

Alıntı Orijinalini Gönderen: krkus
    Symbian platformu ve java platformu ayrı platformlardır.Detaylı bilgi için pcnet forumlarına bakabilir veya internette arama yapbilirsiniz.

Ayrıca bahsettiğinz programda telefon yönleri kendisi belirlemektedir.Yönleri doğru olarak görebilmek için telefonu doğuya çevirmek gereklidir.(söylediğiniz gibi.)
    Doğuya döndükten sonra yönleri bulmak için teknoloji gerek duymak gereksizdir.Zira bu bilgi ilkokulda öğrencilere öğretilmektedir.

Benzer Başlıklar
  1. Bilgisayarın sıcaklığını gösteren program

DIEFORYOU tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 27.12.2009, 20:40
  2. RAM sıcaklığını gösteren program

lasvegaswings tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 25.12.2009, 22:44
  3. HDD zöelliklerini gösteren program

kali77 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 30.09.2006, 15:55
  4. Cpu nun sıcaklığını gösteren program?

Malibuu tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 09.07.2005, 14:50
  5. msn de egelleyenleri gösteren program

uniquemehmet tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 12.05.2005, 17:47