PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan dizüstü bilgisayarımın bios'una giremiyorum

Compaq presario 700 marka ikinci el bir laptop satın aldım. Bilgisayarın bios'una bir türlü giremiyorum. Sistemi kurmam zor olmadı fakat yine de bios ayarlarını görmek istiyorum. Açılısta compaq'ın logosundan sonra direkt windows acılıyor. Logonun gözüktüğü sırada basmadık tus bırakmadım ama bir türlü basaramadım. Yardımcı olan arkadaslara simdiden tesekkürler...

delete tuşlarını kontrol et sen kardeş eğer sağlamsa pc yi aldığın yere git muhahahhaha seni kazıklamışlar kaça aldın pc yi çok mu verdin fiyatını

dostum kazıklanma gibi bir problem oldugunu zannetmiyorum
    buyuk ihtimalle , bazı laptopların biosuna girme işlem tulunu farklı yapıyorlar sendeki lap'in de oyle herhalde benim daha onceden basıma gelmisti 2 lpatop da birisinde alt+f2 ile - digerinde tab+f2 ile girmisdim bi dene umarım sorunun hallolur.

kardeş her bilgisayarın biosa giriş tuşu delete değildir bazıları f2 veya f9 gibi tuşlar olabilir açılışta bu tuşlara basman gerekir dene olacaktır sevgiler

Varsayılan üzgünüm :(((

bios'la ilgili sorunumu halledemedim.önerilerinizi degerlendırdım ama nafıle. laptop'ımın biosuna nasıl gırecem ya sınır oldum. yine de tesekkurler... Ayrıca bilgisayarla ilgili de kazık yedıgımımı dusunmuyorum. amd 1100 islemcı, 256 mb ram, 20 gb hd, 16 mb ekran kartı, cd rw dvd combo, 14 ınc monıtor, onboard faks modem ve ethernet, cift usbi pcmcıa, montor, printer, mouse giris cıkıslarına sahip bir bilgisayarı 400 dolar a aldım desem zoruna gıtmez sanırım degıl mı dalga gecen kardes??? simdi 600 dolar versen satmam almak istesen, kolay gelsin...

Benzer Başlıklar

1. Dizüstü (laptop) Bilgisayarımın ekranını ne ile silmem gerek
    gokberkkuytul tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 09.02.2006, 23:31
  2. Bilgisayarımın kapanması
    _BiLGi_ tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 08.07.2004, 02:40
  3. bilgisayarımın acılmaması
    mahirulusoy tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2