Sistem geri yükleme sorunu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan Sistem geri yükleme sorunu

Arkadaşlar ben XP kullanıcısıyım.Benim sorunum ; bilgisayarımı sistem geri yükleme ile geri yükleme işlemi yapamıyorum.Daha önce bir virüs programı varken bir tane daha yüklemek istedim bundan sonra bilgisayarı kapatıp açtığımda ise uzun süre donmalar oldu ve hiçbir işem yapadım..Bir şekilde virüs programlarını kaldırabildim.Bu seferde bazı programla ve geri dönüşüm kutusu işlevini kaybetti.Bende sistem geri yükleme ile geçmiş bir tarihe geri yükleme yapmak istedim fakat olmuyor. Hep başarısız mesajı veriyor.Ne kadar uğraşsamda önce yaptıklarım gibi geri yükleyemiyorum yaptığımda ise geri yükleme işlemi başarısız uyarı mesajı veriyor.
    Arkadaşlar yapacaklarımı adım adım anlatırsanız sevinirim.Bu konularda fazla bir bilgim yok.
    Bu arada F8 tuşuna basarak giriş yaptım fakat yukarı aşağı ok tuşlarını kullanamıyorum.Ok tuşları çalışmadı. 2 sefer denedim fakat olmadı. Kafayı yicem ne olur yardım edin..

Sistem Geri Yüklememnin devrede olduğuna eminmisin.

En başta sisteminde her zaman 1(bir) AV Programı kullan 2(iki) tane kullanmak sistemine zarar verir ki vermiş.

İstediğin bir tarihe PC geri yükleyemezsin.Sistem geri yükleme noktasıdaki takvimde koyu renkte olan tarihler arasında sistem geri yükleme yapabilirsin.Tarih seçtikden sonra karşına kurtarılacak (geri yüklenecek) program(lar) listesi çıkar.Daha sonra ileri dediğinde sistem geri yükleme başlar.

Kolay Gelsin.

.Güvenli kip te ac bilgisayarını tekrar dene.sanırım windows una cok zarara ugramış.Onun için geri yükleme yetersiz kalıyor.Yeniden format at.Ama önemli bilgilerim var diyorsan bir xp cd bul ve bilgisayarının sistemini tekrar onar ve tekrar geri yükleme yapmayı dene .Olmazsa tek caresi format bence.Kolay gelsiiiiin

5. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: kanuntosunpasa
    .Güvenli kip te ac bilgisayarını tekrar dene.sanırım windows una cok zarara ugramış.Onun için geri yükleme yetersiz kalıyor.Yeniden format at.Ama önemli bilgilerim var diyorsan bir xp cd bul ve bilgisayarının sistemini tekrar onar ve tekrar geri yükleme yapmayı dene .Olmazsa tek caresi format bence.Kolay gelsiiiiin
    Dediğim gibi F8 tuşuna basarak giriş yaptım fakat yukarı aşağı ok tuşlarını kullanamıyorum.Ok tuşları çalışmadı. 2 sefer denedim fakat olmadı.

Benzer Başlıklar

1. Sistem geri yükleme
    ozerakgul tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 03.03.2007, 17:39
  2. sistem geri yükleme ve bağlantı sorunu
    osmanturka tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 21.08.2006, 16:43
  3. internet bağlantı sorunu ve sistem geri yükleme
    osmanturka tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2