PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
15 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan dizüstünde ekran küçüldü acilen yardım

arkdaşlar bi arkadaşım xp onarımı yaparken dizüstünün ekranı kuculdu..Şimdi ne yapmamız gerekiyor acaba eski haline getirmemiz için windpwsu geri yukleme yaparsak düzelir mi veya ekran kartını yeniden yuklersek?

masaüstünde sağ tıkla özellikler de. ayarlar kısmına geç. ekran çözünürlüğü değerini yükselt. düzelir.

New_and_Old
    Misafir

Biosuyla oynamıs olma?? ekranı 2 sebepten kuculur ilk olarak biosta ap... dıye bırsey var onu dısable yapınca ufalıyor. bırde ekran ayarlarında cozünürluk degerını yukselt. benım eskı laptopta cozunurluıgu 800*600 den 1024*1280 yapınca sankı ekrandakı mousea karton baglı gıbı ne tarafa gıtse ekranın o kısmındakı alan gözüküyordu 640*480 yapıncada ekran ufalıyordu istersen bı gecmıse dön olmazsa dedıklerımı denersın.

ya onarma ekranı hani su mavi ekran bile ortalamış yani ekranın tam ortasında windows ekranını hiç soylemiyorum demek istediğim bu onarım ekranı ortalmış durumda ve ekran çözünürlüğü 4 bit durumda..

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İstanbul Gidiyorum Ardıma Bakmadan

böyle olmuş galiba masaüstü pclerde monitörde oluyor o ayarlar ama notebooklarda nasıl bilmiyorum

Benzer Başlıklar

1. AGP ekran kartı tavsiyesi [ Acilen lütfen ]
    rukawa tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 03.10.2006, 15:07
  2. Ekran küçüldü
    drgladius tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 05.03.2006, 22:14
  3. Acilen yardım flash üzerine?
    YngwieMalmsteen tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 0