cd deki veri nasıl silinir
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Los Santos Groove Street
    Varsayılan cd deki veri nasıl silinir
    Arkadaşlar ben bir cd nin içeriğini silmek istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim?

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Simdi Gurbette =>KıRıKKaLe :)
    Cd in yeniden yazılabilir bir cd olmaı lazım NERO yu ac ordan recordable>ordanda erase ile ilgili tam hatırlayamadım simdi yazıyı o yazıyı sec..muhtemelen erase rewritable cd yazıyo olması lazım..

Kolay gelsin..

Eğer Cd Silinebilir cd ise Bunu Yapabilirsin Eğer değilse Aseton la cd yi kullanılamaz hale getirebilirisin

eğer silinemeyen cd ise anahtarı alırsın bir güzel yazılı kısmını kazırsın yada cd yi paramparça edebilirsin.hem stresin kalmaz hem de amacına ulaşmış olursun

cd r-write ise silersin değilse ve cd önemli bir cd ise istediğin dosyaları masaüstüne kopyala sonra nero dan ekle de dosyaları göster istemediğin o dosyayı atmazsın olur biter

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    istanbullu olduğumu biliyosun
    arkadaşlar cd writer olmadan cd nin içine dosya silebilir yada dosya ekleyebilirmiyiz cd writer olmadan :?:

Bu İmkansız

Alıntı Orijinalini Gönderen: sonercafer210
    arkadaşlar cd writer olmadan cd nin içine dosya silebilir yada dosya ekleyebilirmiyiz cd writer olmadan :?:
    kardeş sen daha çok şey öğrenecen.birincisi cd writer olmadan sen cd yazamazsın ve cd silemezsin.ikincisi sadece SİLİNEBİLİR cd yi silmeye kalkabilirsin o cd lerin üzerinde "re-writable"gibi bişiy yazarsa onlardan alabilirsin

kolay gelsin

Evveet tabiki bi yöndem var demokraside careler tükenmez.Sen şimdi en yakın nalbura koş bira tiner al gerisini ve cdyi kazımana yardımcı alacak birkaç şey ondan sonra başla cd nin metalik yerini kazımaya.Eğer bu işe yaramazsa bir matkap kullanmayı dene.Cd mutlaka silinir ama bir daha yazılırmı bilmem

arkadaslar ben baya kisisden normal(rewritetible olmayan) cdlerde silinip yazılıomus! bunun nası oldugunu bilen varsa söliyebilir! aslnda bana sacmada geldi ama sadece bir kisiden duymadım baya kisiden duydum! ondan sizlede bi paylasıyım dedim! eger konu hakkında bilgisi olan varsa beklerik 8)

Benzer Başlıklar
  1. Yanıt: 6
    Son Mesaj: 11.03.2007, 23:14
  2. C: deki kullanilmayan dosyalar nasil silinir

gooddialog tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 18.12.2006, 12:10
  3. nasıl silinir

microbe tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 06.08.2006, 12:54
  4. frontpage deki veri tabanı arabirim sihirbazı nasıl ?

ozgur_v tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 26.02.2006, 21:20
  5. CW nasıl silinir,

bedewjin tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 07.12.2005, 11:47