PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
12 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Windows'um neden geç açılır? kapanır?

arkadaşlar bende p4 2,8 HT, 6600 GT ve sata hdd var. makinemi bikaç kere formatlamama rağmen windows xp açılışındaki gidip gelen şerit en az 20 kereyi buluyor kapanırkende çoğunlukta 5 dakka bekliyo bazen kapanmıya bazen de kapanı veriyo bi bileni varmıdır.

PC birçok kez program ekler kaldırırız bunlarda arkalarında hep artık bırakırlar bunlarda zamanla sistemde boş yer kaplayıp sistemi yorarlar.Bunun için çeşitli programlar kullanarak sistemini belirli aralıklarla(haftada bir kez) bakımını yaparsan bu tür problemlerle fazla karşılaşmazsın.Tabii bu Windows İşletim sistemine özgü durumlar.

Ashampoo Winoptimizer Platinum Suite veya System Mechanic tarzı programlardan birsini kullanmanı öneririm.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    Nereden olduğumu değil de, nereye gideceğimi biliyorum...

Sytem Mechanic birçok açıdan Windowsu hzılandırabiliyor.Hatta tık tıklamayla her türlü (disk birleştirme diski temizleme ve ince windows ayarları) ayarı kendi yapıyor

makinemi formatlamama rağmen (defalarca) düzeltemedim arkadaşlar, formatlamamın sebebi aslında başkaydı. skystar2 tv kartı ile ses kartımın arasında uyumsuzluk var. oyun oynarken sürekli makinem resetleniyor ikisinden birini kapatınca sorun kalmıyo, hangisinden vazgeçeyim siz karar verin? digital tv ile hotbird'ü izleme şansımı mı yoksa audigy2 6+1 ses sistemiyle müzik dinleye bilme keyfimimi.. bu sorunu çözmek için epdata'ya bugün verdim makineyi. allah yardımcı olsun valla onlara. nasıl çözecekler merak ediyorum bu sorunu

sistem mekanik pro5 süper bir program kullanıyodum onu lakin o program uyumsuzluk sorununu daha çok artırıyo gibi geldi. onu yükleyince makinem daha oyunun girişini bile göremeden resetliyo kendini plss bi yardım

Benzer Başlıklar

1. Windows'um Açılmıyor
    pumper06 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 21.02.2007, 03:39
  2. Bir telefon arandığında neden 3 kere bip sesi çalıp kapanır?
    sanannd88 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 22.11.2006, 13:45
  3. güvenlik duvarı neden kendiliginden kapanır?
    eyyuplu tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 31.07.2006, 22:44
  4. Gizle ikonu olan açılır-kapanır reklamlar
    -EFO- tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 08.09.2005, 17:14
  5. bilgisayar neden kendisi acılır???
    redpower tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 03.04.2005, 04:27