fonksiyon tuşları
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan fonksiyon tuşları

iyi günler sony vaio laptopun fonksiyon tuşları değişti basıldığında ikinci fonksiyonu yazıyor mesela m tuşunda 0 u tuşunda 4 yazıyor birinci fonksiyonları Fn tuşuna basarak yazıyor nereden düzeltebiliriz teşekkür ederim

New_and_Old Misafir

Walla ilginc bi sorun normalde fn tuşlarına basarak ses açma, ekran işigi ararı gıbı kişisel ayarlar için kullanılır, ve bildiğim kadarıyla değiştırılemez olması lazım(en azından bundan önceki P166mmx, 800mhz, ve şimdiki 1.73ghz note***larımda böyle bi değiştirme tusuna rastlamadım) belkı tus takılı kalmıstır. bi makınanın oturumunu kapat sonra tekrar aç, belkı düzelir. Oda olmazsa klavye ayarlarını bı kırcala bakalım belkı garıp bı ayarıyla oynamıssındır. oda olmazsa geçmişe döndermeyi dene. işallah bi çözüm olur sana olmazsa servise götür.

barni_heyamola Misafir

aynı sorun banada olmuştu laptop babamındı çok kortum bozdum diye bi sürü ayarla oynadım olmadı reset attım düzeldi kerata bence reset düzeltir tabi eğer başka sorun oldu ise mesela bi parça ekledin ise çakışma olmuş buda klavyede sorun yaratmış olabilir çok görülen sorunladan yani buda

Sen numerik klavyeyi açmışsın, fn tuşu ile beraber ınsert tuşuna bas düzelir.

Benzer Başlıklar

1. excel'de fonksiyon ile ilgili birkaç soru?
    vanHooijdonk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 25.10.2006, 03:15
  2. Delphi de fonksiyon sonuçları buldurmak
    rhan tarafından Programlama Dilleri forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 13.04.2005, 18:14
  3. PHP'de sayfa üretim süresini hangi fonksiyon hesaplıyor?
    JoShQuNe tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 04.03.2005, 17:47
  4. String Fonksiyon ve code'ları
    klezer tarafından Programlama Dilleri forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 02.02.2005, 16:56
  5. php'de fonksiyon konusunda bir sorum var
    kod_kolik tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 02.12.2004, 13:12