bilgisayar çalışıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor. - Sayfa 3
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 3 / 18 İlkİlk 123456713 ... SonSon
86 sonuçtan 11 - 15 arası sonuçlar

arkadaşım ana kartının agp yuvasını komresörün varsa kompresör ile temizle yoksa elektirik süpürgesi kulllan oda yoksa agp yuvasının içine üfle ki tozları çıksın daha sonra ekran kartını çok sıkı bir şekilde agp yuvasına oturt vidala bu şekilde birdene. yine olmazsa bilgisayarını ilk açtığında sistem hoperlöründen ses geliyormu geliyorsa kaçdefa bipliyor onu bir yaz. yaşadığın problem bendede oluyordu nedenide agp yuvası tozlandığı için ksadevre meydana geliyordu bu soruna pek aldırış etmedim ve agp yuvası yandı sendede bu olmuş olabilir. eğer yuva yandıysa kendine bir ana kart almanlazım.

2. Varsayılan

Böyle Sorunu Arena Bilgisayarın Ürettiği Pro 2000 Serisi Bilgisayarlarda Yasadım. İki Arkadasım Tüm Cabalarıma Rağmen gittiler Marka Bilgisayar Aldılar Kurmakta Bana Dustu Odane Ekrana Goruntu Gelmiyor.. Garanti Dısı Kalacağından Kapağıda Acmak İstemedim Ama Actım . Ekran Kartını Soktum Güzel Bir Sekilde Tekrar Yerine Orturdurunca Goruntu Geldi . Muhtemelen Arkadasındakide Aynı Sorundur . Yada En Kötü İhtimalle Ekran Kartı Yanmıs Olabilir

KOLAY GELSİN

Böyle Sorunu Arena Bilgisayarın Ürettiği Pro 2000 Serisi Bilgisayarlarda Yasadım. İki Arkadasım Tüm Cabalarıma Rağmen gittiler Marka Bilgisayar Aldılar Kurmakta Bana Dustu Odane Ekrana Goruntu Gelmiyor.. Garanti Dısı Kalacağından Kapağıda Acmak İstemedim Ama Actım . Ekran Kartını Soktum Güzel Bir Sekilde Tekrar Yerine Orturdurunca Goruntu Geldi .
    Bunlar kurduğu sistemi açıp bir kontrol etmiyorlar mı ya?Yuh yani.En azından ekrana görüntü geliyormu diye bi açıp-kapasınlar yaa..

4. Varsayılan yardım

Arkadaşım bilgisayarının çözünürlüğünde bir sroun yaşanmış olabilir. bilgisayarı tekrar başlat. başlarken F8 tuşuna basarak açarsan karşına bir kaç seçenek gelecektir. bu seçeneklerden VGA Moduna etkinleştir dersen çözünürlüğü otomatik ayarlayacaktır. bilg. açıldığında boş alanda sağtuş yaparak özellikler-ayarlardan çözünürlüğü düşür-uygula-tamam. umarım sorunun hallolmuştur. kolay gelsin...

ekran kartı yuvasına tam olarak oturmamış.Aynı sorunu geçen gün yaşadım.Ekran kartının yanında beyaz bir kısa çubuk var onu kaldırıp indirince kilit açılıp kapanıyor.ekran kartını yuvasına tam oturacak şekilde itmeye başla sonra o beyaz çubuğu ekran kartını kilitleyecek şekilde kapat.

Kolay Gelsin...

Benzer Başlıklar

1. bilgisayar çalışıyor fakat görüntü yok
    zetec1978 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 23.03.2011, 23:34
  2. monitöre sinyal gelmiyor!!!
    octopusokan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 02.02.2007, 17:45
  3. monitöre bazen görüntü gelmiyor
    mine tarafından Donanım forumunda