''Uygulama düzgün olarak başlayamadı'' hata mesajı - Sayfa 2
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
6 sonuçtan 6 - 6 arası sonuçlar
  1. Varsayılan

Feed Back amaçlı yaptığım uygulamaları yazayım istedim. Şöyle ki;
    Norton anti-virus, AVG antivirus, Spyware doctor ve Adware pesonel programları ile güvenli mod'da bilgisayarımı tarattım. Sadece AVG programi Newdotnet klasöründe virus olduğunu tesbit etti diğer programlarla bu klasörü tarattığımda vürus tespit edemediler. Symantec'ten indirdiğim fixNewdotNet ile taratınca da Trojan Zlob adlı bir virus bulup halletti ama Adware generic sanırım benimle kalmaya devam edecek...Herneyse uygulama düzgün olarak başlayamadı hata mesajı artık görünmüyor çünkü http://www.microsoft.com/downloads/d...7-034D1E7CF3A3
    linkini veren İzmir-İzmir rumuzlu arkadaşımızın sayesinde sorun halloldu artık hata mesajı almıyorum ve adresteki yüklemeyi yaptıktan sonra ATI control center'in ikonunun başlangıç menüsünde görünmeye başlaması da arkadaşımızın tahminini doğruluyor ama sanırım sorun hallolduktan sonra bilgisayarım her zamankinden daha yavaş çalışıyor.
    Bir de güvenli kipte çalışmadan önce msconfig'i çalıştırıp başlangıç menüsünü düzenlemek için istemediğim msn messenger'i başlangıçtan kaldırmak istedim msmsg'i inaktive ettim ama Rundell işletimi ile ilgili bir hata mesajı aldım mecburen geri yükleme yaptım. Tuhaf bir durumdu. Herneyse yardımlar için teşekkürler.

Benzer Başlıklar

1. hata mesajı....
    mazgal tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 24.07.2005, 01:48
  2. hata mesajı
    musti_7777 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 28.02.2005, 12:36
  3. Hata mesajı
    DR-RH tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 2