Driver sorunu
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
2 sonuçtan 1 - 2 arası sonuçlar

Başlık: Driver sorunu

Varsayılan Driver sorunu

Selamlar.

Win XP kullaniyorum. Aygit yoneticise girdigimde Universal Serial Bus(USB) Denetleyicisi'nin yaninda sari soru işareti var. Anakartin var olan tum driverlarini yukledim (zaten onlarda usb ile alakali degil) Bu arada SP2 de yuklu. Yaw neden boyle bir surucu hatasi verebilir. USB'den HP1410 yazici bagli. Onun da suruculerini yukledim. bu problem neden kaynaklanabilir.

Anakart : Asus P4P800

Asus p4p800 kullanan arkadaşlar,

Win xp ile böyle donanim uyuşmazliği yaşıyormusunuz. Aygıt yöneticisine girdigimde USB denetleyicisi'nin yanında sarı renkte soru işareti var. Bunu nasıl giderebilirim. Bilgisayarımda surekli olarak donma yaşıyorum. Herhangi bir zamanda bilgisayarda çalışırken bilgisayar donma yapıyor. Mesela mp3 dinliyorum ve aynı zamanda da worl da çalışıyorum. Ancak bilgisayar inanilmaz yavaşlıyor. Halbu ki sistemim iyi. p4 2.6 işlmci ve 512 ram var. Başka bir forumda donanım uyuşmazlığı nedeniyle windows'un donma yapabileceğini söylediler. Gerçektende aygıt yöneticisine girdiğimde USB Denetleyicisinin yanında sarı soru işareti var. Bu problemi nasıl çözebilirim.

Benzer Başlıklar

1. Driver Sorunu
    busraa tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 23.02.2007, 21:17
  2. Driver sorunu
    FaRCoN tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 11.02.2007, 23:07
  3. driver sorunu
    salto_fb1 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 14