PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
12 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan PC yi TV'ye bağlama

Ya arkdaşlar ben TV yi monütçöe gibi kullanmak için bi kablo aldım PC de ekran kartı üzerinde bi yere, TVde ise scart girişine bağlanıyor, ama PCden Tv ye görüntü yü nasıl yönlerdirceğimi bilmiyorum, biraz yardım edermisiniz :roll:

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    hiç bir yerden

kardeş valla benim bir arkadaş manyak bişey yapmıştı. süper olmuştu. mesela masa üstünde tv yi açıyorsun ve izlediğim kanal televizyonda tam ekram gözüküyor. sende bu sırada masa üztünde istediğini yapabiliyorsun ve bu görüntü tv ye yansımıyor sadece açtığın kanal yada video gözüküyor. bu akşam onunla görüşeyim gerekli bilgiyi alıp sana yazraım

bilmiyorum hangi ekran kartı kullanıyorsun ama kardeş aldıgın kablo mause girişi gibiyse onu takıyorsun bilgisayara öbürünü de televizyona takacaksın ama skartla takmak istiyorsan ona bir de dönüştürü alacaksın ben de mesela mausun girişi gibi bir ekran kartı yok vcd takar gibi girişleri var hemen de skarta direk giriyor yani senin ki yukardaki anlattıgım gibiyse ona skart dönüştürücüsü alacaksın ayrıca bunun için de NDIVA YANİ bir ekran kartı programıyla tak kullan monitörü ikiye çıkarmak için ayarlayıp öyle görüntü gönderebilirsin selamlar

ya ekran kartına küçük yuvarlak bi deilkten, bi aparat'la gene ona benzer bi delikten takılıyor... Ekran kartıda asus ati x1600 pro 512 mb.

Benzer Başlıklar

1. bilgisayardan TV'ye görüntü aktarımı
    benturandurmus tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 06.09.2008, 11:24
  2. laptopu tv'ye bağlama ses sorunu
    ismailalgun tarafından Teknoloji forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 12.11.2006, 05:22
  3. pc'yi tv'ye bağlarken..
    SamJam tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5