DİANA KA-4200-5.1 ses sistemi
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan DİANA KA-4200-5.1 ses sistemi

MERHABALAR ARKADAŞLAR BENDE DİANA 5.1-DİANA KA-4200 VAR KİMSEYE ÖNERMİYORUM ÖZELLİKLE BASS SESLERİNDE İNSANI ÇİLEDEN ÇIKARIYOR BASS FULL YAPIYORSUNUZ SESİ AZ AÇTIĞINIZDA HİÇ BASS VERMİYOR SESİ ORTA DERECE DE AÇTIĞINIZDA ÇOK AZ BASS VERİYOR ANCA SESİ FULL YAPACAKSINIZ Kİ GÜZEL BİR BASS VERSİN ÖYLEDE BAŞKALARINI RAHATSIZ EDİYORSUNUZ VE SİZDE HİÇ BİR TAT ALAMIYORSUNUZ BENİM İSTEDİĞİM SESİ FAZLA AÇMADAN GÜÇLÜ BİR BASS SESİ ALABİLMEM ARKADAŞIMDA MİCROLAB VAR BENİMKİNLE AYNI SEVİYEDE 5.1 OLMASINA KARŞILIK ÇOK GÜZEL BASS VERİYO DENETİM MASASINDA TÜM AYRLARI YAPTIM OLMADI SES KARTINDAN OLABİLİT DİYE DÜŞÜNDÜM DVD YE TAKTIM GENE OLMADI ALDIĞIMA PİŞMAN OLDUM BU SORUNU NASIL HALLEDEBİLİRİM OLMAZSA BANA 150 MİLYON KADAR ÇOK GÜÇLÜ BASS VERECEK Bİ SİSTEM ÖNERİRMİSİNİZ

Belki ek bir programla yada ayarlamayla bu olayı düzeltebilirsin???Aldığın ses sisteminin markasını forumlarda araştır aynı sorunu yaşıyorlarsa ozaman alette birşey vardır demektir.Saygılar.

Varsayılan diana aslında güzel bi alet

dianayı kullanıcısıyım dianadan gerçekten çok memnunum ama biraz değişiklik yaptım tabi orjinalinden sen bass ses almak istiyosan sana önerim bassı yatağın altına koy hava delğinide duwara doğru çewir daha güçlü derinden bir bass sesi alıcağına garanti ediyom dijital bi ses almak istiyosandan iki twiter bağla gör ses farkını twiter nerdemi satılıyo ucuzluk pazarlarının çoğunda war 2 lira gibi bi fiyatı war dianadan memnun kalacaksın

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir

Alıntı Orijinalini Gönderen: recepex Mesajı Görüntüle
    dianayı kullanıcısıyım dianadan gerçekten çok memnunum ama biraz değişiklik yaptım tabi orjinalinden sen bass ses almak istiyosan sana önerim bassı yatağın altına koy hava delğinide duwara doğru çewir daha güçlü derinden bir bass sesi alıcağına garanti ediyom dijital bi ses almak istiyosandan iki twiter bağla gör ses farkını twiter nerdemi satılıyo ucuzluk pazarlarının çoğunda war 2 lira gibi bi fiyatı war dianadan memnun kalacaksın
    Oldukça eski bi başlığı canlandırmışsınız ama ben de Diana kullandığım için birşeyler yazmadan edemeyeceğim. Ben tam 4 yıldır Diana kullanıyorum çok memlunun ne zamandır en ufak bir sorun çıkarmadı açıkcası sesi de beni tatmin ediyor.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İZMİR

Hoparlörleri doğru konumlandırırsanız özellikle sub-bass yerde olursa duyacağınız basın dolgunluğunu artacaktır.Bass hoparlör masaüstünde değil yerde olması daha iyi sonuç verir.Aynen bende diana hopalör seti kullanıcısyım evimde bahsedilen bozuk,çırtlak bi ses olayı yok.

Benzer Başlıklar

1. amd 4200+ X2 mi yoksa Intel Core 2 duo 1.86 ghz mı?
    hatecrew tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 17
    Son Mesaj: 09.11.2008, 13:43
  2. Yanıt: 6
    Son Mesaj: 07.02.2006, 20:04
  3. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 07.02.2006, 18:43
  4. Üyelik sistemi ile bütün sistemi yönetmek !.
    cafein tarafından ASP ve ASP.NET forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 08.10.2004, 18:42
  5. MSI tı-4200(128) mi yoksa FX 5600 mü?
    bikudo tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 04.11.2003, 23:54