Generic Host Process for Win32 Services bir sorun
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
16 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Generic Host Process for Win32 Services bir sorun

svchost.exe hatasi veriyor ardından da

Generic Host Process for Win32 Services bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.

diye bir hata, ağ paylasimini kapatiyor calisan programlar calismaya devam ediyor fakat yeni bir program actiğimda calistirmiyor yada hatali calistiriyor.. format attım yeniden kurdum olmadi, olmamasinin sebebi nedir.? yardımcı olursanız sevinirim.. ayri bir hardiskte programlarim, oyunlarım, mp3 lerim var virüs taramasi yaptiigimda makina kitleniyor fdisk cekmekte istemiyrum bi daha onca seyi toparlamam 2 senemi alir cok zor durumdayım bir türlü cıkamadım işin içinden..

http://www.processlibrary.com/directory/files/svchost/ bu siteden online tarama yapabilir veya remove veya fix araçalrını kullanarak onarabilişrsiniz..

Varsayılan olmadi

dedigin siteden taramalarimi yaptirdim fakat 7 tane hata buluyor. Bu 7 hatayi duzeltmek icin register istiyor. benim programlarımdan kaynaklanan bi virüs olduğunu tahmin ediyorm ama bunlari silersem bilgisayariminda bi anlami olamaz.
    Generic Host Process for Win32 Services bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz. bu hatadan da kurtulamadım fdisk paklicak gibi gözüküyor. fsecure antivürüs kurduğumda o hata ortadan kalkiyor ama bu seferde kitleniyor. cozutmak üzereyim. basit bir seyi atliyormuyum ?

bu hata ile ilgili problem yasan olmadı mı çözen ?

5. Varsayılan modem arızalıdır

kardeş aynı problemle ben çok karşılaştım sonunda anladımki kullandığım adsl modem arızalıymış istersen bi değerlendir işine yarar

Benzer Başlıklar

1. Generic Host Process for Win32 Services Hatası!
    mehmetordu tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 06.09.2009, 20:26
  2. Generic Host Process For Win32 Services. Hata verip duruyor
    teknocem tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 01.09.2006, 03:37
  3. Generic host Process for Win 32 Services
    Malolmayan tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 21.02.2005, 23:12
  4. Generic Host Process for Win32 ?