Generic Host Process for Win32 Services bir sorun
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan Generic Host Process for Win32 Services bir sorun
    svchost.exe hatasi veriyor ardından da

Generic Host Process for Win32 Services bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz.

diye bir hata, ağ paylasimini kapatiyor calisan programlar calismaya devam ediyor fakat yeni bir program actiğimda calistirmiyor yada hatali calistiriyor.. format attım yeniden kurdum olmadi, olmamasinin sebebi nedir.? yardımcı olursanız sevinirim.. ayri bir hardiskte programlarim, oyunlarım, mp3 lerim var virüs taramasi yaptiigimda makina kitleniyor fdisk cekmekte istemiyrum bi daha onca seyi toparlamam 2 senemi alir cok zor durumdayım bir türlü cıkamadım işin içinden..

http://www.processlibrary.com/directory/files/svchost/ bu siteden online tarama yapabilir veya remove veya fix araçalrını kullanarak onarabilişrsiniz..

Varsayılan olmadi
    dedigin siteden taramalarimi yaptirdim fakat 7 tane hata buluyor. Bu 7 hatayi duzeltmek icin register istiyor. benim programlarımdan kaynaklanan bi virüs olduğunu tahmin ediyorm ama bunlari silersem bilgisayariminda bi anlami olamaz.
    Generic Host Process for Win32 Services bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz. bu hatadan da kurtulamadım fdisk paklicak gibi gözüküyor. fsecure antivürüs kurduğumda o hata ortadan kalkiyor ama bu seferde kitleniyor. cozutmak üzereyim. basit bir seyi atliyormuyum ?

bu hata ile ilgili problem yasan olmadı mı çözen ?

5. Varsayılan modem arızalıdır
    kardeş aynı problemle ben çok karşılaştım sonunda anladımki kullandığım adsl modem arızalıymış istersen bi değerlendir işine yarar

karspersky internet security 0.6 betayi yukledim inndir.com dan ve tarama yaptim harika bir antivurs problem modemden kaynaklanmiyormuş demekki nerdeyse fdisk aticaktim imdadıma yetisti tavsiye ederim inndir.com da serial ide var kasıma kadar kullanabilirsiniz. ayriyetten crack i olan varsa paylassin bizimle sürekliliğini kazanalim

7. Varsayılan
    YA LÜTFEN BANA YARDIM EDİN AYNI SORUN BENDEDE VAR AMA PEK ANLAMADIM YAZDIKLARINIZDAN ZATEN BENİM MODEM ARIZALIYDI YAPILMAYA GİTTİ BANA USB Lİ MODEM VERDİLER BUNU BAĞLADIM OLDU WİNDOWS DOSYALARINA GİRİOM ORDA SOTUN VARMI DİE ORDA [winhlp32] adlı dosyada soru işareti var acaba sizdede varmı ondan olduğunu düşünüom ne olur yardım edin :'( çıldırmak üzereyim

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir
    Alıntı Orijinalini Gönderen: RIDVAN2525 Mesajı Görüntüle
    YA LÜTFEN BANA YARDIM EDİN AYNI SORUN BENDEDE VAR AMA PEK ANLAMADIM YAZDIKLARINIZDAN ZATEN BENİM MODEM ARIZALIYDI YAPILMAYA GİTTİ BANA USB Lİ MODEM VERDİLER BUNU BAĞLADIM OLDU WİNDOWS DOSYALARINA GİRİOM ORDA SOTUN VARMI DİE ORDA [winhlp32] adlı dosyada soru işareti var acaba sizdede varmı ondan olduğunu düşünüom ne olur yardım edin :'( çıldırmak üzereyim

Merhaba

Siz de mi Generic Host Process for Win32 Services hatası alıyorsunuz?

Bu hatayı alan arkadaşlar şu aşağıdaki yönergeleri deneyebilirler.

Windows sistem dosyalarini kontrol ettirip bozulanlar varsa yeniletelim: Windows Xp Cd nizi Takin Windows kurulum ekrani cikacaktir, bu ekrani kapatalim

Başlat-->Çalıştır---> deyip sfc /scannow yazarak Entera Basın deyin ve beklemeye baslayin .
    RegSeeker , adli yazilimi indirip tüm registry kayitlarini taratalim ve buldugu tüm hatali kayitlari birgüzel silelim.
    Registry Optimizer , Programini indirip birkez de bununla taratalim ve Registry kayitlarini bir kez daha düzelttirelim.

Bu Porgram Norton Windoctor un yaptigi isin aynisini yapiyor, yaptigim denemelerde, bu programi kullandiktan sonra Norton windoctor la yaptigim scanlarda hicbir hata bulamadi.
    Üsttekiler ise yaramadi Ama hala format atmamakta kararliyiz devam o zaman kurtarma konsolunu açalım [ Peki Nasıl?? Bknz. Windowsla İlgili Dökümanlar Bölümü] :

Takalim Win XP Cd mizi ve Cd den Boot edelim

"R" Repair komutunu R ye basarak secelim

Kurtarma konsoluna geldik, Admin Passwordumuz sorulduktan sonra DOS benzeri bir ekranla karsilasacagiz

Simdi sirasiyla asagidaki komutlari verelim:

CD\

cd Windows
    cd system32
    cd config
    ren software software.bak
    ren system system.bak
    cd c:\windows\repair
    copy software c:\windows\system32\config
    copy system c:\windows\system32\config
    exit

Boot ettikten sonra Yepyeni bir windows XP ye sahip oldunuz Hayirli ugurlu olsun. Fakat su an Windows u yeni kurmus oldugumuz icin programların çoğu çalışmayacaktır. O nedenle Başlat--> Tüm Programlar da calismayan nekadar program varsa gidip C dizininden ( veya windowsunuz hangisindeyse ) ProgramFiles ten Bu calismayan Programlarin Klasörlerini tek tek silme niz gerekecek. (Formatsiz windowsun da bu zahmeti olsun canim), Böylece Tüm datalariniz yedeklemeye bile gerek kalmadan kurtarildi.

Velociraptor

iyi günler..

Sende Kaspersky Yükle adam olumlu sonuç almış Kaspersky'den
    Counter-Strike 1.6 da kendi logo sprayinizi yapın (RESİMLİ!!)

http://www.adhood.com/adserver/go.php?bannerid=1358&zoneid=108475&source={source} &ticket=1823759603&referer=3c2f7af46d556a0bb08b1d3 09832c5ef&dest=http://www.turkticaret.net/siberhosting/dotinfo_campaign/

10. Varsayılan yardımmmmmm
    YA BENDE XP CD Sİ FALAN HİÇ BİŞE YOK SANIRIM O DEMİŞTİM YA WİNDOWS DOSYASINDAN KAYNAKLANA BİLİR ACABA O {winhlp32) dosyasından olabilirmi lütfen bana daha başka bi yol bulun modemdenmi yoksa pc denmi bunu açıklayabilirmisiniz.

Benzer Başlıklar
  1. Generic Host Process for Win32 Services Hatası!

mehmetordu tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 14
    Son Mesaj: 06.09.2009, 19:26
  2. Generic Host Process For Win32 Services. Hata verip duruyor

teknocem tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 01.09.2006, 02:37
  3. Generic host Process for Win 32 Services

Malolmayan tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 21.02.2005, 22:12
  4. Generic Host Process for Win32 ?