PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
21 sonuçtan 16 - 20 arası sonuçlar

modeme reset atmak için reset düğmesine 5 sn.den fazla basman lazım.tüm ışıklar yanıp sönecek.yoksa resetlemez.ondan sonra diğer arkadaşların dediklerini yap olması lazım.

Varsayılan ADSL sirfe

Arkadaşlar ben adsl şifremi untttum modemde kayıtlı ama ne olduğunu hatırlamıyorum diştirmiştimde ******** olarak görülüyo bu yıldızları görünür hale getiren 100kb den kçk bi progr*****mı ne vardı sanırım neyi o.

Modeme girmek için birde bunu deneyin.Önce modemin markasını yazın daha sonrada adsl ekleyin.:wink:

Kullanıcı Adı= admin
    şifre: airtiesrt210adsl

Oda olmazsa 444 0375 i arayarak yardım isteyin. :roll: Yardım edeceklerinde pek sanmıyorum onlar , Modem için teknik servis vermiyorlar sanırım.
    En iyisi en yakın Postaneye gidip orada kendine yeni şifre alman olacaktır.

sorun tam anLamıyLa anLaşıLmış ancak çözüm yoLu oLdukça fazLa

önceLikle kuLLanıcı adı böLümü kesinLikle : " admin " oLacaktır

bu bir kesin :wink: diğer sorun ise şifre geneLLikle " 123456 " veya modem markan veya veya " adslroot " gibisinden bir takım şeyLer oLuyor ve modemi aldığında küçük bir kullanma klavuzu veriyorlar onun içinde kesinlikle kullanıcı adı ve şifreni veriyorlar anlatırken zaten onu bul derim bence !!!

waLLa birkaç tane buldum dene, denemekte fayda war ...! :arrow:

AirTies RT-210 AirTies RT-210 AirTies RT-210 Telnet admin admin Admin AirTies RT-210

bunları dene bir güçlü kaynak daha buldum bu sitede birçok dsl modem şifreleri mevcut denemeni tavsiye ederim !!!

http://phenoelit.darklab.org/cgi-bin...BF=list&SORT=1

NOT: yukarıda verdiğim link tamamiyle bilgi amaçlıdır herhangi bir reklam vs.vs. gibi amaç gütmeden verdim yani problem yaşanırsa bilgilerinize !!!

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Alıntı Orijinalini Gönderen: SPYSTiCK
    sorun tam anLamıyLa anLaşıLmış ancak çözüm yoLu oLdukça fazLa

önceLikle kuLLanıcı adı böLümü kesinLikle : " admin " oLacaktır
    bence tam olarak anlaşılmamış.çünkü kullanıcı adı die gircek biyer yoq.önce modemin şifresini girmemi istio.yani kullanıcı adı gircek yer yoq.ilk sayfada resimi mevcut.modem programıda şifreden başka hiçbişey çıkmıyo we resetide doğru attım ama hala giremiyorum modem ayarlarına linke biraz bakıyım en iisi

Benzer Başlıklar

1. msn şifremi unuttum
    coco19 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 18.04.2012, 22:05
  2. şifremi unuttum
    isimsiz tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 18.12.2006, 22:26
  3. msn şifremi unuttum
    celalcaner tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 03.10.2006, 13:43
  4. 10.0.0.2 de k.adı ve şifremi unuttum!
    zebani888 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 20.03.2005, 16:24