Video Denetleyicisi (VGA Uyumlu)
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 7 12345 ... SonSon
69 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan Video Denetleyicisi (VGA Uyumlu)
    Bunu bir türlü yükleyemiyorum yardım lütfen. Otomatik yükle diyorum bendeki driver sürücü cd sini takıyorum ama bir şey bulmuyor ve yüklemiyor. Ne yapabilirim.

cd yi seçtiğin yerde yükleme yapacak yeri kendim seçeceğim de
    ''gözat'' tıkıla cd den driver onun altından da win xp yi seç o kadar diğer türlü driveri bazen bulamayabilir.
    eger cd yoksa marka modeline bak

www.modem-drivers.com a gir üye ol. driverguide nin sitesi ne arasan var orda ordan indir yapamazsan marka modeli ver ben bulup linkini yazayım

Varsayılan video denetleyicisi (vga uyumlu)
    Arkadaşlar aygıt yöneticisinde video denetleyicisi - video denetleyicisi(vga uyumlu) nin yanında "?" var bu da sayfada aşağı doğru inerken kaymaya neden oluyor. Cd yi takıp güncelle dediğimde uygun program bulunamadı diyor.Bilgisayardan çok iyi anlamadığım için de ne yapacağımı bilmiyorum. Acaba yardımcı olabilir misiinz?(Normal pc)

sanırım bu yazılımsal bir sorun..ekran akrtı driverini tekrar yüklemeyi denemelisin..eğer olmazsa güncel driveri indirip denersin eğer o da olmazsa soru işraetinin üstüne tıklayıp ordan yüklemeyi denemelisin..
    bilgisayarınızda tv kartı warmı?

iyi günler..

Öncelikle teşekkür ederim tv kartı yok.Ekran kartını yüklemeyi denemiştim ama sorun düzelmemişti peki güncel driver ı nerden indirebilirim peki?eğer yardımcı olabilirsen sevinirim...
    İyi akşamlar...

Bunun TV kartı veya modem olduğu nereden çıktı onu anlayamadım :roll:

----
    Ekran kartı sürücünüz yüklenmemiş.
    Bütünleşik ekran kartı kullanıyorsanız, Anakart CDsinden yükleme yapabilirsiniz.
    NVidia çipli bir Ekran kartı kullanıyorsanız www.nvidia.com , ATI çipli bir Ekran kartı kullanıyorsanız http://ati.amd.com sitesinden sürücü indirip yükleyin.
    İçinizde Yeni Şeyler Öğrenme İsteği Kalmadıysa, Yaşlandınız Demektir...

Yardımlarınız için teşekkür ediyorum...

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    ZONGULDAK
    Artık VGA sürücüleri Aygıt yönerticisinden donanım sihirnbazıyla yüklenmiyor.Zira VGA üreticileri sürücüleri paketleyip tek bir dosya haline getiriyor ve doğal olarak da shirbaz gerekli dosyaları göremiyor.Ayrıca bu şekilde birçok ek özellik kullanılamaz.
    Shahan'ın dediği gibi GPU üretisinin sitesinden uyumlu sürücüyü indirip çift tıklama ile kurun.
    PhenomII X4 955 8 MB, Zalman CNPS10X CPU Fan, Gigabyte 990XA-UD3, Sapphire HD6870 1GB, 3*2GB HiLevel DDR3 1600 MHz, Corsair 120 GB Force GT SATA3 SSD, Seagate 1GB Barracuda ST1000DM003, Samsung 320GB 16M SATA2, LG 22XNS40 DVD-RW, Samsung P2250 2ms DVI LCD Monitor, NetMaster CBW-383Z4 (uydunet modem), OCZ stealthxstream 600W PSU, Minton kasa, VESTEL HT-728DT 5+1, --Windows 7 64bit Ultimate

mrb arkadaslar ben nvidia adresinden indirdim driver'i ama yuklemede hata verıyor yukleyemıyorum yanı.ekran kartı,anakart butun drivers cd lerini denedim ama bi türlü yazılımı bulamadım.sorunu cozen varsa lutfen nasıl yaptıgını anlatsın.
    şimdiden teşekkurler.

Benzer Başlıklar
  1. Video Denetleyicisi (VGA uyumlu)

vat0z tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 08.05.2010, 19:43
  2. usb denetleyicisi

sarxos tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 07.11.2006, 18:56
  3. SM BUS DENETLEYICISI

bariscan111 tarafından Donanım forumunda