masaüstü pc ye wireless kart
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan masaüstü pc ye wireless kart
    merhaba
    masaüstü bilgisayarıma acilen wireless kart almak zorundayım ama hiç bir bilgim yok nelere dikkat etmeliyim önerebileceğiniz kartlar varsa söyler misiniz cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler...

39 dolarlık herhangi model alabilirsin

usrobotics airties onerecegim markalardan

ayrıca bişeyler daha ekliyim. usb olanı ve pci olanı pci olanları kasanın hemen arkadasında duruyor ve surekli orda kalıyor. cıkartmak için kasayı acman gerekiyor.

ama usb lerde boyle sorun yok uzatma kablosuyla rahat ediyorsun ama pcnde cok guc harcayan usbler varsa. bunu kullanma hiç verimli olmuyor

3. Varsayılan
    peki alan için ne diyorsun ben yurttayım ne kadarlık alandan alabilirim modem uzaklığı için söylüyorum özelliklerde ne olarak belirtir bi de veri aktarımı için sorayım aynı şeyi...

peki alan için ne diyorsun ben yurttayım ne kadarlık alandan alabilirim modem uzaklığı için söylüyorum özelliklerde ne olarak belirtir bi de veri aktarımı için sorayım aynı şeyi...
    alan içiçn de desem yalan olur.

urunun kutusuna baksan 400 mt yazıcak. Ama sunu bilki kesinlikle bu mesafeye ulasamazsın.hele duvarları oan bir yurtta bunun 4 te biri ulasırsan o urunu bizede oner hemen alalım.
    usbleri cok yogun kullanıyosan usb coklayıcı falan kullanıyosan usb olanlarından alma sakın.
    arkaya takılanlardan al. boylelikle biraz daha performans alırsın ama dikkat et anakartta bos pci girişi olamalı.

ayrıca pek cok modemde 5 dbi lik anten 7 bi lik oanıyla degiştirilip biraz daha mesafeden kazanılıyor. sende boyle bir anteni degiştirebilen urun ara.

aktarım hızları eger mesafe uygunsa hemen hemen hepsinde standart aynıdır. (54 mpbs) bu hız internet için gerektiginden bile cok fazladır. kabloluyla aradaki farkı sadece dosya paylasımı yaparken farkedersin
    ama bazı modeller destekleyen urunlerle kullanırlırsa 125 mpbs yapıyor ki bu kabluludan fazladır ve cokda onemli degildir.

ucuz almak için bir not ekliyim.
    buyuk bir firmanın internet sitesinden bir kac urun begendin. fiyatlara bakıp hemen o firmanın işyerine gitme. cevredeki kucuk dukkanlarıda dolas. bazen bu kucuk dukkanlarda cok daha ucuza bulabiliyorsun.

Benzer Başlıklar
  1. wireless dahili kart

isimsiz tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 18.01.2008, 11:35
  2. pcı wireless kart

isimsiz tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 04.03.2007, 22:29
  3. Wireless modem ve kart sorunu.

ISMAILSAHIN tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2