Oyun Direksiyonu ayarları Lütfen Yardım!!!
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Question Oyun Direksiyonu ayarları Lütfen Yardım!!!
    Arkadaşlar elimde jwın marka oyun direksiyonu var ancak direksiyonu sağa çevirirsem sola gidiyo sola çevirirsem sağa gidiyo bu sorunu nasıl düzeltebileceğimi bilen birisi varsa lütfen yarım etsin...

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir
    Alıntı Orijinalini Gönderen: lostfalcon Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar elimde jwın marka oyun direksiyonu var ancak direksiyonu sağa çevirirsem sola gidiyo sola çevirirsem sağa gidiyo bu sorunu nasıl düzeltebileceğimi bilen birisi varsa lütfen yarım etsin...
    Merhaba

İstediğiniz ayar oynama çalıştığınız oyunun kontrol ayarlarından yapılması lazım sanıyorum ki. Eğer biraz kurcalarsanız muhakkak kaşınıza çıkacaktır..

iyi günler..

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Izmir
    başlığınızı forum kurallarına uygun olacak şekilde düzenleyiniz. 1 ihlal puanı aldınız.
    Kolay gelsin.

fgurhanf Teşekkürler arkadaşım oyun biraz eskiydi oyunu değiştirdim bir problem kalmadı... Ayarıca Forum yöneticisi kardeş başlığımda ne var? Yani birilerinden yardım isterken LÜTFEN demek bu kadar kötü ve ayıplanacak bişey mi?... seni kendi vicdanına bırakıyorum...

Alıntı Orijinalini Gönderen: lostfalcon Mesajı Görüntüle
    fgurhanf Teşekkürler arkadaşım oyun biraz eskiydi oyunu değiştirdim bir problem kalmadı... Ayarıca Forum yöneticisi kardeş başlığımda ne var? Yani birilerinden yardım isterken LÜTFEN demek bu kadar kötü ve ayıplanacak bişey mi?... seni kendi vicdanına bırakıyorum...
    kardeş yöneticimizi yanlış anladın,başlığı ilgili foruma açsaydın daha iyi olurdu demek istedi..donanım forumuna sen oyun kumanda sorununu yazmışsın...yoksa başlığının içeriğine birşey dediğini sanmıyorum...aslında daha açıklayıcı olabilirmiş nese senin sorunun çözümlendiyse sorun yok..

saygılar...
    Too young to die, too drunk to live...

Benzer Başlıklar
  1. oyun direksiyonu hakkında

ddrrap tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 24.01.2007, 16:34
  2. İnternet Ayarları hakkında yardım istiyorum !!Lütfen

Trust tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 23.09.2005, 00:44
  3. Oyun direksiyonu?