ekran kartı güncelleme
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Post ekran kartı güncelleme

arkadaşlar ekran kartının nasıl güncellendiğini açıklayabillirmisiniz?

ekran kartı sürücüsü güncellenir.ekran kartının işlemci üretici[ati veya nvidia] buna göre resmi sitelerine girersiniz kartınızın modeline göre en son sürüücyü indirip normal bir program kurar gibi yüklersiniz..

iyi geceler..

Ekran kartını anakartına uygun yeni bir ekran kartı alarak güncelleyebilirsin.
    Ekran kartın sürücünü marka ve modelini üretici sitesinden aratarak uygun sürücüyü yükleyerek güncelleyebilirsin.

Marka ve model yazarsan ve hangisini güncelleyeceğini ve de en önemlisi sürücü güncellemesi yapacaksan hangi işletim sistemi kullandığını yazarsan burada arkadaşlar senin için bulup bir link verebilirler.

Alıntı Orijinalini Gönderen: MR_C Mesajı Görüntüle
    Ekran kartını anakartına uygun yeni bir ekran kartı alarak güncelleyebilirsin.
    Ekran kartın sürücünü marka ve modelini üretici sitesinden aratarak uygun sürücüyü yükleyerek güncelleyebilirsin.

Marka ve model yazarsan ve hangisini güncelleyeceğini ve de en önemlisi sürücü güncellemesi yapacaksan hangi işletim sistemi kullandığını yazarsan burada arkadaşlar senin için bulup bir link verebilirler.

AMD athlon 64x2 Dual Core Processor 3600+ 1.91GHz
    Atı x1550 512 Mb ekran kartı kullanıyorum güncelleme için yardım ederseniz müteşekkir olurum bi kaç gündür ugraşıyorum üzerinde ama bişey bulamadım yardıma ihtiyacım var

5. Varsayılan

En güvenli Driverı Ekran kartının veya anakartın kendi sitesinden Model seçererek bulabilirsin

Benzer Başlıklar

1. ekran kartı güncelleme
    siberbotx tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 07.08.2008, 17:36
  2. ekran kartı driver'ını güncelleme
    sinan02 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 04.03.2007, 11:07
  3. ekran kartı güncelleme
    kayacetin58 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1