CAsper notebook çok sorun çıkarıyor mu??
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
13 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan CAsper notebook çok sorun çıkarıyor mu??

merhaba arkadaşlar. kendime laptop almayı düşünüyorum ve casper'ın CPR2200 kodlu ürününü çok beğendim. özelliklerini fiyata vurursak bence çok başarılı. fkat birkaç arkadaşımdan casper notebook ların gereksiz ve garip sorunlarının çok olduğunu ve dandik malzemeler kullanıldığını duydum. sizin fikirleriniz nedir?? teşekkürler

Alıntı Orijinalini Gönderen: corona35 Mesajı Görüntüle
    merhaba arkadaşlar. kendime laptop almayı düşünüyorum ve casper'ın CPR2200 kodlu ürününü çok beğendim. özelliklerini fiyata vurursak bence çok başarılı. fkat birkaç arkadaşımdan casper notebook ların gereksiz ve garip sorunlarının çok olduğunu ve dandik malzemeler kullanıldığını duydum. sizin fikirleriniz nedir?? teşekkürler
    bana kalırsa sorunun casper'dan çok kullanıcı hatasından kaynaklandığını düşünebiliriz. malzemeler ile alakalı olduğunu zannetmiyorum. elektronik işinin birazda şans'a dayalı olduğunu varsayarsak; sorun olacağını zannetmiyorum.

kolay gelsin...
    coreİ7 980x-color master v8-asus r3e-corsaır domınator gt 3x4gb 2000mhz-asus gtx580 MATRIX-120gb ocz revodrıve-60gb ocz vertex2 ssd-2tb wd-2x1tb wd sata3-1tb wd cb-color master hafx-2x sync kazemaster-enermax1050 watt-27" vx2739wm-asus ms238h lcd - logıtech z5500 5.1-creative x-fi tıtanıum hd- logitech dinivo edge-logıtech g19-cyborg rat9-rat7

teşekkürler peki şöyle soriim hangisi daha profesyonel casper mı? monster mı? bgün başladım laptop araştırmaya ve monsterı daha yeni duydum dlayısıyla biraz önyarfım. ilk defa dduyduum için. siz ne dersiniz? casper dan daa ii diebilir miiz

Monsterler hakkında benim fazla bilgim yok ama oyun canavarları olarak biliniyor. Ben yinede bu iki firma arasında casperı tercih ederdim.
    Bir oğlum olasıya kadar en iyisi benim!

genelde sorunlar kullanıcı hatasından kaynaklanıyor
    Acelen varsa, yavaş gidiceksin...

Benzer Başlıklar

1. casper notebook hakkında
    asyMMetry tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 04.09.2008, 18:10
  2. Casper notebook tuş takımı problemi
    yagi tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 13.01.2007, 19:31