CAsper notebook çok sorun çıkarıyor mu??
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan CAsper notebook çok sorun çıkarıyor mu??
    merhaba arkadaşlar. kendime laptop almayı düşünüyorum ve casper'ın CPR2200 kodlu ürününü çok beğendim. özelliklerini fiyata vurursak bence çok başarılı. fkat birkaç arkadaşımdan casper notebook ların gereksiz ve garip sorunlarının çok olduğunu ve dandik malzemeler kullanıldığını duydum. sizin fikirleriniz nedir?? teşekkürler

Alıntı Orijinalini Gönderen: corona35 Mesajı Görüntüle
    merhaba arkadaşlar. kendime laptop almayı düşünüyorum ve casper'ın CPR2200 kodlu ürününü çok beğendim. özelliklerini fiyata vurursak bence çok başarılı. fkat birkaç arkadaşımdan casper notebook ların gereksiz ve garip sorunlarının çok olduğunu ve dandik malzemeler kullanıldığını duydum. sizin fikirleriniz nedir?? teşekkürler
    bana kalırsa sorunun casper'dan çok kullanıcı hatasından kaynaklandığını düşünebiliriz. malzemeler ile alakalı olduğunu zannetmiyorum. elektronik işinin birazda şans'a dayalı olduğunu varsayarsak; sorun olacağını zannetmiyorum.

kolay gelsin...
    ıntel 4930k-corsaır h100-asus rampage4 extreme-gskıll tridentx 2x8 2400mhz-asus gtx970strix-6tb wd-samsung evo 250gb-corsaır 760T-sync kazemaster-enermax revo 1050watt-aoc i2757fm-samsung sa27950d-logıtech z5500-Z906-creative ZXR-Cyboryg v7-strıke7-logıtech g930 -cyborg mmo7-razer mamba 4g

teşekkürler peki şöyle soriim hangisi daha profesyonel casper mı? monster mı? bgün başladım laptop araştırmaya ve monsterı daha yeni duydum dlayısıyla biraz önyarfım. ilk defa dduyduum için. siz ne dersiniz? casper dan daa ii diebilir miiz

Monsterler hakkında benim fazla bilgim yok ama oyun canavarları olarak biliniyor. Ben yinede bu iki firma arasında casperı tercih ederdim.
    Bir oğlum olasıya kadar en iyisi benim!

genelde sorunlar kullanıcı hatasından kaynaklanıyor
    Acelen varsa, yavaş gidiceksin...

Exclamation
    Casper daha iyi benim de Casper tercihim alırsan Casper al daha çok tutulan bir marka diğerine göre

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    izmir
    Casper'a karşı öyle bir antipatim varki Monster diyorum, zaman zaman casper'in hiç tüketicilere yardımcı olmadığına savsakladığına çok rahat şahit oldum..

iyi günler..

teşekkürler peki şöyle soriim hangisi daha profesyonel casper mı? monster mı? bgün başladım laptop araştırmaya ve monsterı daha yeni duydum dlayısıyla biraz önyarfım. ilk defa dduyduum için. siz ne dersiniz? casper dan daa ii diebilir miiz
    şu anki monsterın en kötü en ucuz modeli casperın en iyi laptopundan daha iyi. ekran kartları arasında uçurum fark var

9. Varsayılan
    Kesinlikle CASPER derim bu piyasada yılların deneyimi var Monster daha yeni bir de CASPER çok yaygın diğerinin servis yönünden sıfır olduğunu söylüyorlar alacaksan CASPER al inan ki kalite olarak Monsterdan çok daha iyidir.

10. Varsayılan hiç tavsiye etmiyorum
    Hiç tavsiye etmem ben aldım 1 yıl oldu 5 sefer servise götürdüm hala ilk aldığımdaki gibi çalışmıyo hızının anca 1 ay keydini sürdüm 2 oyun oynadım sora servis yollarındayım işlemcisi değişti enson şimdi çalışıyo işte ölesine kulanımdan dolayı olacak bişiy dil ama benim harici iki tane daha pcm var hele toshiba var kızım kulanıyo ve inanın onun kadar hor kulanmış olsaydım bunu çoktan çöp olmuştu kulanımdan dolayı sadece tuşları siliniyo ne hikmetse garanti kapsamınada girmiyo 5 sever servise götürdüm vidaları aşındı söküp takmaktan ama değişmediler cihazı başına paranla dert alırsın bence artık okadar yavaşki oyun oynayamıyorum teknik servisin bana sölrdiğide yani okadar çok performans bekleme ilk aldığımdaki gibi dil yani.

Benzer Başlıklar
  1. casper notebook hakkında

asyMMetry tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 04.09.2008, 19:10
  2. Casper notebook tuş takımı problemi

yagi tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 13.01.2007, 20:31
  3. casper notebook

ismailalgun tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 12