Bilgisayar Yavaş Açılıyor...
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Bilgisayar Yavaş Açılıyor...

ARkadaşlar Pc Bazen Çok Hızlı Açılıyo Bazende 2-3 Dk da Kendine GEliyor Örneğin Msn Masaüstüne Geliyor Ya O Gelene Kadar 2-3 Dk Geçiyor Bazende HEmen Geliyor Pc Ye Yeni Dün Format Attım Bide Benim Pc Packard Bell Onda Format Atmak DEişik Fabrika Ayarlarına filan Götürüyor Otomatik Olarak Kendiliğinden filan Anti Virus Filan Kuruyo Onlarıda Kaldırdım Yine geç açılıyor Acaba ram dan mi 512 ddr2 Ram var ondanmıdır acaba ?

2. Varsayılan

başlatta çalıştırı seç msconfig yaz oradan başlangıç sekmesine gel ondaki şeyler başlat menüsün kısayollarında olan simgelerdir. ordaki kısayolları kaldır. birde masaüstü arkaplanını standart olan resmi koy. binaz daha hızlı açılacaktır.

Bu arada c:/ ye gir gizli dosyalar görünümde olsun document and stting e gir oradan bilgisayarının isminin old. klasöre gir. oradanda local setting ten temp klasörünün içindeki bütün dosyalrı sil onlar gereksiz dosyalar boşuna ger kaplıyo.

Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    çukurova ceng

Alıntı Orijinalini Gönderen: yoguzhanates Mesajı Görüntüle
    başlatta çalıştırı seç msconfig yaz oradan başlangıç sekmesine gel ondaki şeyler başlat menüsün kısayollarında olan simgelerdir. ordaki kısayolları kaldır. birde masaüstü arkaplanını standart olan resmi koy. binaz daha hızlı açılacaktır.

Bu arada c:/ ye gir gizli dosyalar görünümde olsun document and stting e gir oradan bilgisayarının isminin old. klasöre gir. oradanda local setting ten temp klasörünün içindeki bütün dosyalrı sil onlar gereksiz dosyalar boşuna ger kaplıyo.
    temp klasörünün içindeki dosyaları tek tek cilmek yerine c cleanerı kullanabilirsiniz
    c cleaner ı kurmak için tıklayın
    Ya yol göster ya da yoldan çekil

ya arkadaslar benim bilgisayarin temp bolumunde virus var ne yapabilirim tmp diyor ariorum ariyorum bulamiyorum yardim edin

Benzer Başlıklar

1. pc çok yavaş açılıyor
    kasparov108 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 12.08.2009, 12:13
  2. bilgisayarım çok yavaş açılıyor!!!
    greenandgold tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 26.05.2008, 15:52
  3. bilgisayarım çok yavaş açılıyor
    furkanpek tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5