Ekran Renklerim Arayla Renk Değiştiriyor???
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Question Ekran Renklerim Arayla Renk Değiştiriyor???

Ekran Renklerim Arayla Renk Değiştiriyor???.Evet Arkadaşlar ben bu sorunu anlayamadım.Bilgisayar oyunu oynarken oyundan çıktıktan sonra( tema desem tema degil çözünürlük desem o da degil)ekran reklerimde 1-2 dk arayla bazen sürekli mavi beyaz yeşil renk tonlarıyla degişiyor.Nedeni ne olabilir virüs desem genel bi tarama yaptım virüs çıkmadı(Avast).Ben korkmaya başladım nedeni ne olabilir???
    Lütfen cevap yazın...
    Şimdiden teşekkürler...

Bu sorun sisteminizin oynadığınız oyunu tam olarak kaldırabilecek kapasitede olmadığını gösteriyor. Ancak bazı kalitesiz oyunlar da sisteme fazla yüklenerek bu soruna neden olabiliyor. Büyük bir ihtimalle başka bir oyun oynadığınızda bu sorunla karşılaşmayacaksınız.

delphis Misafir

Varsayılan baglantı

sayın arkadasım monıtorle ekran kartı arasındakı data baglantı kablosundan yapar ekran yesıl mavı olur
    eger sıstemın cok eskı degılse mavı veya yesıl oldugu zaman ekran kart baglantısını elınle oynat duzeldıgını gorceksın baglantılarını sıkı yap veya yuvalar asınmıs olabılır
    ekran ve ekran kartında arıza yoksa dedıklerımı yap anlarsın arıza olup olmadıgını saygılar:roll:

vga kablosunun pinlerine bi bak onlarda bi yamukluk veya eksik bi pin varsa ondan olabilir...

5. Thumbs up

saolun arkadaşlar yardımlarınız için

Benzer Başlıklar

1. ekran kartı renk sorunu
    Raplica_Tyln tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 06.09.2007, 21:20
  2. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 01.09.2007, 16:35
  3. Crt Ekran Renk Sorunu
    fahrettinkucuk tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4