bilgisayarım hdd yi tanımıyor...!!!
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan bilgisayarım hdd yi tanımıyor...!!!
    arkadaşalr benim sorunum şu bilgisayarım hiç bir şekilde sata harddiski tanımıyor ne yaptıysam olmadı açılmıyorda formatta atamıyorum yardmıcı olursanız çok sevinirim...
    Anakart:VT8237R Plus
    Hdd:WD800JD

şimdi sata disk takılı ve bilgi ilk açtığında diskin çalışma sesi geliyorsa elektriksel bir sorun yoktur sorun sata kablosunu bağlamamış olmandan kaynaklı olabilir yada biostan sata desteğini kaptmış isen bundan da kaynaklı olabilir.Önce bağlantıları kontrol et ve diskin çalışıp çalışmadığını anla ve biosu default yada optimized default gibi bir ayara getir.ve dene.
    A-DEeP

Alıntı Orijinalini Gönderen: ascreus Mesajı Görüntüle
    şimdi sata disk takılı ve bilgi ilk açtığında diskin çalışma sesi geliyorsa elektriksel bir sorun yoktur sorun sata kablosunu bağlamamış olmandan kaynaklı olabilir yada biostan sata desteğini kaptmış isen bundan da kaynaklı olabilir.Önce bağlantıları kontrol et ve diskin çalışıp çalışmadığını anla ve biosu default yada optimized default gibi bir ayara getir.ve dene.
    arkadaşın dediğini sorunsuz yaptıktan sonra hala bi sonuç alamadıysan.hdd nin araka bağlantılarına bak hdd 2. disk olarak ayarlanmış olabilir. o şekilde de çözemezsen. belki aldığın üründe sorun vardır . arada üretim hatası çıkabiliyo. ama sen o bağlantıları iyi kontrol et bence.
    Hayal gücünün yansıması Illustrator

daha detaylı anlatabilirmisiniz acaba daha bi hafta öncesine kadar bölyle bi sorun yoktu sistem açılmamaya başaldı bende format atmak istediğimde böle bi sorunla karşılaştım

ayrıca hddnin ışığı flan yanıyo pc açılırken

Benzer Başlıklar
  1. webcam imi bilgisayarım tanımıyor

sermanefe tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 07.04.2011, 14:46
  2. bilgisayarım html dosyalarını tanımıyor acil yardım gerek...

bluex tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 07.04.2011, 14:44
  3. Bilgisayarım usb belleği tanımıyor

green_eyes_986 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 25.12.2010, 11:38
  4. bilgisayarım artık modemi tanımıyor.

gokturk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 17.02.2005, 03:09
  5. Bilgisayarım 3 d kartımı tanımıyor.