Bilgisayarım caLısmıyor lütfen yardım edin
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan Bilgisayarım caLısmıyor lütfen yardım edin
    Arkadaslar Simdi power dügmesine basıorum fanlar calısıo 1 2 sn gecmeden kendiginden pc kapanıyor ama klavyenin ışıkları feLan yanıyor ne kasadan ses gelio nede pc den sonra tekrar bastıgımda kasadan uyarı sesi gibi ses gelio acılır gibi oluo tekrar kapanıyor yardımlarınızı bekliyorum

Ciddi bir sorun olabileceği gibi temassızlık yaşayan donanımlardan da kaynaklanabilir.Kasayı açıp bi güzel okuyup üfleyin tozu gitsin.Bellekleri kartları ve güç soketlerini iyice oturtun..

3. Varsayılan
    Hocam ram işlemci fanı vs. tüm türevleri sökün sonra tam oturduguna emin olacagınız şekilde yeniden takın... Eğer hala devam ederse ya büyük ihtimal anakartta problem vardır cunku böyle bir problemi ben yasadım ve 1.5 aydır anakartım serviste

Katılım Tarihi
    2007
    eğer tüm donanımlar düzgün bir şekilde bağlı ise %80 güç kaynağından olabiliceğini düşünüyorum. 2 hafta önce benzer bi olay benim başıma geldi. ilk önceleri ara ara kapanmaya başladı, ve daha sonra farkettim cd yada dvd'leri boot etmemeye başladı , ne ilgisi var demeyin hemen güç kaynağını değiştirip yeniden denedim ve boot etti, ve 2-3 gün sonra tamamen iflas etti güç kaynağı (=
    En son blaki tarafından düzenlenmiştir: 27.03.2008 22:56

arkadaşların söyledikleri doğru sen fanları bir güzel temizle özellikle de ekran kartının fanınına fazla zaman ayır bütün aygıtların yerine oturduğundan emin ol sonuç alamazsan güç kaynağı başta olmak üzere işlemci de de problem olabilir benim pc min başına da aynı olay geldi ve sonraa güç kaynağının işi bitti değiştirdim ve pc im kendine geldi

Benzer Başlıklar
  1. Arkadaşlar Bilgisayarım Açılmıyor Yardım Edin!!!

adriano_iso_10 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 09.03.2008, 10:40
  2. bilgisayarım acılmıyor yardım edin

simarikkiz tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 21.06.2007, 18:38
  3. Bilgisayarım kapanıyor yardım edin

watermarking tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 26.05.2007, 23:47
  4. Bilgisayarım 3D oyunlarda kitleniyor lütfen yardım edin