c sürücüyü nasıl temizliyebilirim
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan c sürücüyü nasıl temizliyebilirim

arkadaşlar C:\WINDOWS u açıyorum gereksiz birsürü "$NtUninstallKB941693$" şeklinde dosyalar var bunları silsem windows göçermi acaba?c sürücüsü içersindeki dosyaların hangisi gereksiz yardım lütfen! 20gb c sürücüsünün 18 gb dolu bunu azaltmak istiyorum

O dosyaları silmemenizde fayda var, C:\ sürücüsünü temizlemek için c:\ sağ tuş özellikler\Genel sekemsinden disk temizlemeyi seçin karşınıza çıkan ekranda tüm yerlere işaretleyip diski temizle tıklayaıp, sürücüde belli bir alan açabilirsiniz.Ayrıca http://www.ccleaner.com/download adresinden ccleaner programını indirip kurduktan sonra, windows içinde gereksiz halde duran depolama dosyalarını silerekte diskinizden yer kazanabilirsiniz.Kullanmdığınız programları kaldırmanızdada yarar var.

Saygılarımla

Arkadaşım ben Windows'un optimizasyonu için Ashampoo WinOptimizer kullanıyorum.Kesinlikle herkese tavsiye ederim.Programın kulalnımı çok kolay.Programı indireceğin sayfada "40 Days Free Trial" bağlantısına tıklayıp programın 40 gün denemek için bir seri numarası almanızı öneririm.Aksi takdirde programın 10 gün sonra süresi bitecektir.

Alıntı Orijinalini Gönderen: brabus Mesajı Görüntüle
    O dosyaları silmemenizde fayda var, C:\ sürücüsünü temizlemek için c:\ sağ tuş özellikler\Genel sekemsinden disk temizlemeyi seçin karşınıza çıkan ekranda tüm yerlere işaretleyip diski temizle tıklayaıp, sürücüde belli bir alan açabilirsiniz.Ayrıca http://www.ccleaner.com/download adresinden ccleaner programını indirip kurduktan sonra, windows içinde gereksiz halde duran depolama dosyalarını silerekte diskinizden yer kazanabilirsiniz.Kullanmdığınız programları kaldırmanızdada yarar var.

Saygılarımla
    Evet arkadaşında dediği gibi ücretsiz bir alternatif olarak da CCleaner kullanabilirsin.

Benzer Başlıklar

1. format attım disket sürücüyü nasıl tanıtıcam?
    doctor tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 24.01.2008, 00:48
  2. sürücüyü göremiyorum
    prose tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 15.11.2006, 16:51
  3. bilgisayar cd sürücüyü görmüyor
    bobmarley34 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 03.05.2006, 15:56
  4. sürücüyü share den kurtaramıyorum :(