bilgisayar donmaya başladı??????
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan bilgisayar donmaya başladı??????
    merhaba arkadaşlar bilgisayarım önceden fazla program yüklemekten baya kasmaya başlamıştı ama sadece kasıyodu. bende pc ye format attım hızlandı baya, bu sefer pc yi açtıktan 5-10 dk sonra kitleniyo donup kalıyo hiçbişey yapamıyorum her seferinde resart atıyorum ama tekrar donuyo. kasanın içini açtım temizledim yine aynı sorun ne olabilir?? yardım ederseniz çok sevinirim.

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    A << DAN >> A
    Bilgisayarı güvenli modda F8 yardımıyla aç.

Başlat> Çalıştır > msconfig yaz başlangıç bölümündeki tüm programları iptal et. tamam de yeniden başlat. muhtemelen başlangıç programlarından birisi sorun veriyordur.

Alıntı Orijinalini Gönderen: emomory Mesajı Görüntüle
    Bilgisayarı güvenli modda F8 yardımıyla aç.

Başlat> Çalıştır > msconfig yaz başlangıç bölümündeki tüm programları iptal et. tamam de yeniden başlat. muhtemelen başlangıç programlarından birisi sorun veriyordur.
    kardeş dediklerini yaptım normal şekilde açtım pc yi herşey en başta güzel normal işliyo 5 dk sonra ekran yine dondu...yine aynıı, olmadı. bilgisayarda program oyun vb. yüklüde değiL..??????

ya dicem bilgisayarın parçalarında bi sorunmu var diye ama güvenli modda falan hiçbi sorun olmuyo. donsa böylede donardı ekran??

yardımların için çok teşekürlerr

slm
    kardeş geçen gün banada öle bi bilgisayar geldi 10 dk çalışıor kapanıordu bende 3 saat kadar uğraştım sorunu çözmek için ama en son çare format attım c ye ve daha sonra sürücülerini itina ile yükledim daha sonrada virus taratması yaptım vede trojan horse filan buldu onları da sildim ve şimdi gayet normal bi şekilde çalışıor (belki formatlmada veya sürücü yüklemesinde senin farkında olmadan bi hata olmuştur vede bilgisayar çalışırken sürücü driverları çakışıor o yüzden donuyor olabilir)kolay gelsin

Benzer Başlıklar
  1. Yanıt: 5
    Son Mesaj: 07.10.2007, 21:18
  2. pc(bilgisayar) yavaşlamaya başladı

sinan02 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 08.10.2006, 12:25
  3. soğutma problemi donmaya sebep olur mu

buffy tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 22
    Son Mesaj: 25.08.2006, 17:10
  4. Bilgisayar kendiliğinden kapanmaya başladı