winrar dosyası açma
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan winrar dosyası açma
    arkadaşlar w.nrar dosyası açmaya çalışıyorum ama açamıyorum bi yardım edermisiniz

winrar dosyası açılmıyorsa

ya winrar yüklü değildir...yeniden yüklenir yada başka sürüm yüklenir
    yada rar dosyası hataldır... yada eksik inmiştir...tekrar indiremek gerekebilir..

şifre mi istiyor ki? yoksa açmayı mı bilmiyorsun. sağ tıklayıp buraya çıkar'a tıkla.

öyle yapıyorum ama bu yinede değişik şeyler geliyor

Katılım Tarihi
    2007
    Ne gibi değişik şeyler?

Question
    ĞÏࡱá >  şÿ       şÿÿÿ b ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿ ÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿÿıÿÿÿŽ      

! " # $ % & ' ( ) * + , - . / 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 : ; < = > ? @ A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z [ \ ] ^ _ ` a c ıÿÿÿd e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z { | } ~  € R o o t E n t r y   ÿÿÿÿÿÿÿÿ  À F žRÃjÉ°3&DÑɐ @% W o r k b o o k   ÿÿÿÿÿÿÿÿ  ’ _ V B A _ P R O J E C T _ C U R " 
    °Â#DÑÉ°3&DÑÉ V B A   ÿÿÿÿÿÿÿÿ °Â#DÑÉ°3&DÑÉ   ìÍÉÀ  á  °Á  â \ p  pc B  °a À =  Ó ½ º ThisWorkbookœ         ¯ ¼ =  - [;ı 8  X@    "     · Ú  1 " È ÿ ¢— A r i a l T u r 1 " È ÿ ¢— A r i a l T u r 1 " È ÿ ¢— A r i a l T u r 1 " È ÿ ¢— A r i a l T u r 1  È    —A r i a l 1 " È  $   ¢— A r i a l T u r 1   6 ¼ ¢—A r i a l 1  È ÿ ¢—A r i a l 1  , 6 ¼ ¢—A r i a l 1  È  6 ¼ ¢—A r i a l 1 " ÿ ¢— A r i a l T u r    #,##0\ "TL";\-#,##0\ "TL"#   #,##0\ "TL";[Red]\-#,##0\ "TL"$   #,##0.00\ "TL";\-#,##0.00\ "TL")  $ #,##0.00\ "TL";[Red]\-#,##0.00\ "TL"> * 9 _-* #,##0\ "TL"_-;\-* #,##0\ "TL"_-;_-* "-"\ "TL"_-;_-@_-> ) 9 _-* #,##0\ _T_L_-;\-* #,##0\ _T_L_-;_-* "-"\ _T_L_-;_-@_-F , A _-* #,##0.00\ "TL"_-;\-* #,##0.00\ "TL"_-;_-* "-"??\ "TL"_-;_-@_-F + A _-* #,##0.00\ _T_L_-;\-* #,##0.00\ _T_L_-;_-* "-"??\ _T_L_-;_-@_-B ¤ = _-* #,##0.00" TL"_-;\-* #,##0.00" TL"_-;_-* \-??" TL"_-;_-@_- ¥ dd\/mm\/yyyy/ ¦  " E v e t " ; " E v e t " ; " H a y 1r " 5 §  " D o r u " ; " D o r u " ; " Y a n l 1_" 1 ¨  " A ç 1k " ; " A ç 1k " ; " K a p a l 1" à  õÿ À à   õÿ ô À à   õÿ ô À à   õÿ ô À à   õÿ ô À à  õÿ ô À à  õÿ ô À à  õÿ ô À à  õÿ ô À à  õÿ ô À à  õÿ ô À à  õÿ ô À à  õÿ ô À à  õÿ ô À à  õÿ ô À à   À à   + õÿ ø À à   ) õÿ ø À à   ôÿ ô À à   õÿ ô À à   , õÿ ø À à   * õÿ ø À à   õÿ ø À à     X À à     X À à     x@ @ À à     x@ @ À à     x À à     x À à 

bunun gibi şeyler

Katılım Tarihi
    2007
    Sen notepad'le açıyorsun gibime geldi...

oda ne ben winrarla açıyorum

Katılım Tarihi
    2007
    Özel birşe değilse download adresi verde bizde bakalım.

dostum bir fikrim var ama emin değilim...winrar bazen dosya ismini(içindeki dosyaların ismini) değiştirince içindeki verileri bu hale getiriyo...mesela bazı verilerimi şifreliyorum winrarla sonra bir dosyanın üzerine(örneğin bir video) geliyorum ismini değiştiriyorum sonra bir tıklıyorum işte aynen senin bu görüntü...çözümünü nedir onuda bilmiyorum ama winrar bi çare bulsun artık şuna..ha bu arada belki bi çare bulmuştur bile belki çünkü ben 3.71 sürümünü kullanıyorum..

Benzer Başlıklar
  1. ISOBuster'da .iso dosyası açma problemi

yasakhayat tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 12.08.2008, 12:46
  2. winrar

templar_emre tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 05.09.2007, 17:34
  3. winrar part açma sorunu!

tiamaremortedire tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3