Ethernet kartı
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Başlık: Ethernet kartı

Varsayılan Ethernet kartı

Arkadaşlar selamlar,
    Benim sorum, internete masaüstü bir bilgisayarda ethernet kartı olup olmadan bağlanıp bağlanamayacağımız, ve eğer bağlanamıyorsak önerebileceğiniz ethernet kartları nelerdir?

Bazı anakartlarda bluetooth olduğunu duydum, wireless modemler kullanarak internete bağlanmayı sağlıyormuş. Böyle bişey var mıdır? varsa gene bildiğiniz ürünleri söyleyebilir misiniz? Teşekkürler, iyi akşamlar.

modeminde usb cıkış varsa usb den bağlanabilirsin şuan ben usbden bağlanıyorum ama ethernet kartındaki performansı yakalayamadım bi türlü,
    ethernet kartında marka önemli mi bilmem ama realtek kullandım 5 sene boyunca
    Sm Alices
    ----
    Shoot Maniac Team Manager
    ----
    sm.alices@gmail.com
    ----
    :lol::lol::lol:

Katılım Tarihi
    2007

Piyasadaki en iyi ethernet kartları Realtek olmadı Realtek chipsetli olanları tercih et.

Alıntı Orijinalini Gönderen: drury Mesajı Görüntüle
    Arkadaşlar selamlar,
    Benim sorum, internete masaüstü bir bilgisayarda ethernet kartı olup olmadan bağlanıp bağlanamayacağımız, ve eğer bağlanamıyorsak önerebileceğiniz ethernet kartları nelerdir?

Bazı anakartlarda bluetooth olduğunu duydum, wireless modemler kullanarak internete bağlanmayı sağlıyormuş. Böyle bişey var mıdır? varsa gene bildiğiniz ürünleri söyleyebilir misiniz? Teşekkürler, iyi akşamlar.
    Kablosuz modem kullanacaksanız,USB portundan PC`ye takılan wireless adaptorler var,onlardan alabilirsiniz.
    Eğer kablosuz modeminiz yoksa o kadar masrafa gerek yok,PCI slotuna takılan ethernet kartları var,buradaki gibi.Fiyatları da oldukça uygun.

Benzer Başlıklar

1. Ubuntuda Ethernet Kartı Ve Ses Kartı Sorunu
    imm0rtal69 tarafından Linux forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 26.09.2008, 17:55
  2. Ethernet kartı
    karakurt74 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 9
    Son Mesaj: 01.08.2008, 14:00
  3. dos ve ethernet kartı
    hrdvt tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3