Laptopta wireless Var mı? + Bilmediklerim!
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 3 123 SonSon
14 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan Laptopta wireless Var mı? + Bilmediklerim!

Merhaba Arkadaşlar Siteye Yeni üye oldum..Bi Problemim var

Şimdi Ben 2.el bi laptop aldım..Ofiste kullanıyorum Ve adls başvurusu yaptım Kablosuz Modem talep ettim.Şimdi Sorun Şu: Kablosuz Modemi illla bi ana makinaya bağlamak gerekiyormu? Yani Modemi illa 1 Pc e bağlamadan Kablosuz Kullanamıyormuyum?Şimdi 2.Pc Benden hariç kablosuz girio ama benim Laptopa modem takılı! Takılmadan Kablosuz giremiyormusun?
    2.soru: Benim Laptopta (CopmaqEvo1015V modelinde Wireless varmı?satıcı var dedi ama GÜvenmiyorum! Yani kablosuz bi yere alıp gitsem kahve içmeye bi yere ordanda Online olabilrmiyim?Kullanabilirmiyim? Bunlar için Yanıtlarınızı bekliyorum..iyi akşamlar

Katılım Tarihi
    2007

Hayır Wireless yok driverı bile yok sadece Realtek Fast ethernet kartı var. Ama fiyatı uygunsa 300 lira filan bir tane Airties wireless adaptör takarsın usb girişine kullanırsın.

Kablosuz modeme 255 adet bilgisayar bağlanır kablolu veya kablosuz.

Talep ettiğin kablosuz modemi herhangi bir yere bağlamak gerekmez.Bu sadece kablosuz mesafe arttırıcılar yada kablosuz çeviriciler için geçerlidir.

Modemin adaptörünü ve telefon hattını takıp adsl kullanıcı adı şifreni girip ardından wireless şifresi belirleyip kullanmaya başlayabilirsin.
    En son clickonline tarafından düzenlenmiştir: 23.01.2009 21:02

Satan wireless var dedi bana.Ben zaten 320 e aldım O laptop u.Götürüm atıcam kafasına.Yalancılar...Bi daha 300 ytl nasıl vereyimde alayım..pehh...

Modemin adaptörünü ve telefon hattını takıp adsl kullanıcı adı şifreni girip ardından wireless şifresi belirleyip kullanmaya başlayabilirsin

demişsin

arkadaşım Yani ana makina falan olmasına gerek yok ölemi! nasıl becerecem bilmiyorum..ozaman laptop a takmıcam eterneti sadece adaptör ve telefonu takıcam sabit bi yere Modemi bırakıcam..Ama Wireles olmayan bi laptoptan girilirmi kablosuz modemle oda ilginç diil mi?

Vatanda ne die bakıcam parçanın adına? Netten bakıyım mı varmı link direk bakabilceğim Yoksa arayayım mı?

http://www.hepsiburada.com/airties-w...bd93465#tablnk

Bu uyarmı Mesela?
    En son Rapertuar tarafından düzenlenmiştir: 23.01.2009 21:16

Kablosuz modeme port sayısı kadar kablolu bağlantı olabilir. kablosuz sayısı ne kadar onu arkadaş söylemiş sanırım. kablosuz modemi kurabilmen için ayarları gerçekleştirmen gerekir onuda herhangi bir bilgisayardan ip sini girerek yapabilir kullanıcı adı şifre girerek ayarları yaptıktan sonra herhangi bir bilgisayara bağlı kalmadan kullanabilirsin.

http://www.ciao.co.uk/Compaq_Evo_Not...#productdetail bu adrese bir bak istersen ben tam anlamadım ama wireless var diyo sanırım ama tam emin değilim.
    "Justice For All"

Benzer Başlıklar

1. laptopta ses sorunu
    kevser2008 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 12.01.2009, 22:26
  2. Laptopta TV izlenebilir mi?
    edaipci tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 11
    Son Mesaj: 21.07.2008, 10:46
  3. Telefonda Nokia Wireless var, Bilgisayarda da Wireless var???
    01955 tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 26.04.2008, 09:35
  4. laptopta ses sorunu
    demettt tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 12.12.2006, 00:41
  5. laptopta tv izlemek
    kaaan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 06.09.2005, 00:56