PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
9 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Question Formattan sonra internet sorunu....

Laptopa format attıktan sonra internete giremiyorum. Model Dell D600. Tüm Driverlarını inernetten indirdim Dellin sitesinden. Hala etherneti görmüyo Birde yazıları büyütemedim. Yardımcı olursanız sevinirim

Bilgisayarım'a sağ tıklayıp en alttaki özellikler'e tıkla. sonra üstteki sekmelerden donanım sekmesine gelip aygıt yöneticisine gir. o sayfada yanında sarı reknkte soru işareti olan donanımların driverleri yüklenmemiş, ünlem olan donanımlarda da çakışma vb. sorun var demektir. onların sürücülerini bir şekilde temin edip kurarsan sorun kalkar. tabi bir de modem'in CD'si ile usb bağlantısı için gereken programı kurman gerekiyor. Her zaman aynı CD ile kurulum yapman bi şeyi ifade etmez. bu dandik windows bi kurulumda her şeyi yükleyip bi kurulumsa es geçebiliyor (genellikle CD'den kopyalamada sorun çıkınca oluyor) "saturndan netzwerkkarte" dediğin şey ethernet kartı ise bundan sonra sorun olmaz çünkü ben windows'un tanımadığı bi ethernet kartı görmedim.

Teşekkür ederim. Deneyeceğim şimdi. İnternet kullanmadığım için başka bilgiayarlardan takip ediyorum formu.

Evet ethernet deneleyicisinde sarı soru işareti var.Arıyorum driverı şimdi

Kolay gelsin..

Benzer Başlıklar

1. Formattan sonra oyun sorunu
    akaturra tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 24.07.2011, 12:14
  2. Formattan sonra ekran kartı sorunu
    Egla tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 11.12.2010, 13:36
  3. Yanıt: 9