bilgisayar açılırken donuyor..?
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan bilgisayar açılırken donuyor..?
    arkadaşlar, bilgisayar normal bi şekilde açılıyo ama açıldıktan sonra masaüstü görününce donup kalıyo ekran.. daha yeni format attım fazla program falanda yüklemedim, ama bilgisayar açılınca ekran donup kalıyo yardım ederseniz çok sevinirim...

bilgisayarınıza firewall yüklediniz mi ?
    ---

x_nuhoglu_x Misafir
    ya temizlik yapmaya çalışarak kasayı açtın mı

hayır firewall yüklemedim..bilgisayarı temizlemedimde.. bikaçgün önce bi defa donmuştu bilgisayarı kapatıp açtım düzeldi, dün bilgisayarı açamadım ekran açılınca donuyodu bende format attım bugün. msn, winrar gibi bikaç program yükledim sadece, bilgisayarı kapattım bikaç saat sonra geldim açtım tekrar donmaya başladı

Alıntı Orijinalini Gönderen: zimba19 Mesajı Görüntüle
    hayır firewall yüklemedim..bilgisayarı temizlemedimde.. bikaçgün önce bi defa donmuştu bilgisayarı kapatıp açtım düzeldi, dün bilgisayarı açamadım ekran açılınca donuyodu bende format attım bugün. msn, winrar gibi bikaç program yükledim sadece, bilgisayarı kapattım bikaç saat sonra geldim açtım tekrar donmaya başladı
    Peki bu işlemlerden önce antivirüs yükleyip tarattınız mı? Galiba hayır. O halde sisteminizde virüs var.

hayır taratmadım

selam,

internet baglantınızı kesip,sağlam bir virüs taraması yapmanızı tavsiye ederim..
    ---

Exclamation
    sorun düzeldi mi??aynı sorun ben de de var yaw??asus p4 p 800x anakart ve 120 gb sata hdd.kaç aydır aynı sorun ben de de var masaüstü gelmeden donuo.şimdi pata yane eski ide kablolu 40 gb lık bi hdd kullanıom bişi yok ama onda yedekler var açamıom.takınca da pc donuo??nasıl hallettin??

Alıntı Orijinalini Gönderen: zimba19 Mesajı Görüntüle
    arkadaşlar, bilgisayar normal bi şekilde açılıyo ama açıldıktan sonra masaüstü görününce donup kalıyo ekran.. daha yeni format attım fazla program falanda yüklemedim, ama bilgisayar açılınca ekran donup kalıyo yardım ederseniz çok sevinirim...

format attım düzeldi ama bir ay geçti yine başladı donmaya neden böyle oluyoo

donmanın bi çok sebebi olabilir virusler,arka planda çalışan büsü programlar donanım yetmezliği fln filan özellikle laptop kullanıcıları makineleri çok donuyorsa ben ilk başda bi sıcaklık degerlerine baksınlar derim fanlar ne derecede sogutuyor bilmek lazım tozlanmışsa açık temizlemek lazım buna benzer benimde sorunum oldu açtım temizledim gürültüsüde kesildi donmasıda

Benzer Başlıklar
  1. Bilgisiyarım Açılırken Donuyor Lütfen Yardımm!!

yasin_bp tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 26.03.2010, 10:38
  2. Bilgisayarım Açılırken Donuyor

bekocan tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 21
    Son Mesaj: 24.03.2010, 20:16
  3. Pc açılırken ve oyun oynarken donuyor

kulp tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 21.08.2009, 23:57
  4. Bilgisayar açılırken donuyor