grafik ayarları
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Başlık: grafik ayarları

Varsayılan grafik ayarları
    selam arkadaşlar. ben dizüstü bilgisayarıma far cry yükledim. oyunda herhangi bi takılma, kasma olayı hiç bir şey yok. ama görüntüde acayip bozukluklar war. mesela deniz bembeyaz toprak bembeyaz. insnlar havada duruyo gibi gözüküyo. oyunun grafik ayarlarını yükselttim. gene de değişen bir şey olmadı. Sorun nerde acaba bilen warsa yardımcı olsa.
    internetten araştırdm biras. ekran kartını güncellemem gerektiğini öğrendim. güncelledim gene de değişen bir şey yok.
    laptop'um asus k50ın vista home basic kullanıyorum 32bit. sp1 yüklü.

Oyun CDsi %90 ihtimalle bozuk olabilir.İstersen başka bir bilgisayara yükle.Aynısı ondada oluyorsa oyun bozuktur.

oyunda bir sorun yok. masaüstü bilgisayarıma yükledim hiç bir sorun yaşamadım. halbuki laptopun özellikleri ondan daha yksek. laptopun daha iyi çalıştırması gerekmez miydi ya.

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz
    laptopların ekran kartkları yüksek seviyeli oyunlar için yetersizdir ve sizin ekran kartınızda muhtemelen onboarddır yani tümleşik ekran kartlarındada bu tip sorunlar olması çok doğaldır çünkü laptop yani diz üstüler yapıları gereği oyun için yapılmamışlardır
    mesela bir doktordan çok iyi inşaat yapmasını nasıl bekleyemezseniz yada bi
    inşaatçı bi insanı nasıl ameliyat edemezse buda öyledir amacı farklı olan şeyi buna zorlarsanız butip sorunlar çıkar

Benzer Başlıklar
  1. Wep Grafik

azoi tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 30.05.2008, 08:26
  2. Crysis Grafik Ayarları

Xear93 tarafından Oyunlar forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 25.02.2008, 22:24
  3. Grafik

JaMaL tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4