laptop delete tuşu takılı kalıyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Varsayılan laptop delete tuşu takılı kalıyor

hp laptop açılınca 2 dk sonra cuvvv kapanıyordu . servise götürdüm adamlar yaptı güya şimdide açılınca windows ekranına gelmeden 2 dk ötüyor sonra sanki bilgisayarı resetlemiş yada elektrik kesilince bilgisayar açılıyormuş gibi açılıyor sorunsuz 10 dk çalışıyor sonra herhangi bir dosyayı açmaya çalışınca silmeye çalışıyor . anladımki delete takılı kalıyor. tuşu çıkardım taktım onda bir sorun gözükmüyor . ankartta mı sorun tuş soketinde mi yoksa windows yazılımında mı anlamadım . konu hakkında bana yardımcı olacak varsa mutlu bahtiyar olacam . yoksa sinirimden laptopu kıracam .

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

servise geri ver deki bunu yaparken burasıu bozulmuş bu sorun daha önceden yoktu siz yapınca oldu de iknea etmeye çalış yaparlar

servis bana verdiğinde belirttiler bunun yok sıvı teması olmuş tuş takımı değişmesi lazım falan filan . dedim tul takımı değişince bu düzelecek mi ? belli olmaz düzelebilir düzelmeyebilir. neyse değiştirelim o zaman tuş takımını ( bu arada garanti bitti adamların ağzını açması bile para) diyorki elimizde yok sipariş verelim 10 güne gelir. zaten laptop 10 gündür serviste . neyse eskiden açılıp gidiyordu. şimdi açılırken naz ediyor dedim aldım. ama bu seferde her dosyayı açmayaçakışınca direk silmeye çalışıyor . delete tuşunu ayarlardan iptal edemezmiyim .

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    İstanbul-Beykoz

Alıntı Orijinalini Gönderen: canbiner Mesajı Görüntüle
    servis bana verdiğinde belirttiler bunun yok sıvı teması olmuş tuş takımı değişmesi lazım falan filan . dedim tul takımı değişince bu düzelecek mi ? belli olmaz düzelebilir düzelmeyebilir. neyse değiştirelim o zaman tuş takımını ( bu arada garanti bitti adamların ağzını açması bile para) diyorki elimizde yok sipariş verelim 10 güne gelir. zaten laptop 10 gündür serviste . neyse eskiden açılıp gidiyordu. şimdi açılırken naz ediyor dedim aldım. ama bu seferde her dosyayı açmayaçakışınca direk silmeye çalışıyor . delete tuşunu ayarlardan iptal edemezmiyim .
    sistemi bi anti virüsle tarat belki virüs girmiştir birde linux canlı cd edinip onla dene

teşekkür ederim akşam deniyecem .inşallah sorunu çözerim .delirtecek beni yoksa .

Benzer Başlıklar

1. laptop açılmıyor.. siyah ekranda takılı kalıyor..
    dwarf195 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 29.07.2010, 10:00
  2. mause takılı kalıyor !! Yardım
    volume61 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 06.12.2009, 23:05
  3. laptop kitlenip kalıyor :(
    rockdays55 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 19.06.2009, 12:37
  4. Windows Xp açılmıyor, takılı kalıyor
    bendegeldim tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 24.06.2008, 13:48
  5. ctrl + alt + delete menusunde x(kapatma tuşu kayboldu)
    kaaan tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 13.05.2006, 21:53