mouse ışık var imlec çalışmıyor lütfen yardım
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
5 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Varsayılan mouse ışık var imlec çalışmıyor lütfen yardım
    arkadaşlar bende bir mouse var ışığı yanıyor mouse hareket etmiyor başka mouse aldım taktım yine çalışmıyor arda sırada bilgisayarı kapatıp açıyorum arada çalışıyor ama belli süre sonra yine gidiyor. sorun ana kart ta ise neden ışık yanıyor eğer anakart sorunlu ise ne yapmam lazım
    "HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN"
    SAGOPA KAJMER

O zaman sorun Bilg.de Nasıl çözeceğini bilemiyorum.Pek uzman gibi bişy değilim.Umarım arkler yardımcı olur.

NOT:kesin olur.

Sisteminde büyük ihtimal virüs anakartın bozuk değildir bozuk olan aslında mouse portudur yapman gereken şu mousen ps2 ise usb mouse dene aynı sorun yani ps2 mousedeki sorun usbdeki mosuede devam ediyormu etmiyorsa ps2 yeşil port bozuk kısa devre olabilir varsa sisteminde virüs olabilir mouse ve klavye virüsleri zaten mevcut combofiz ile tarama yapabilirsin

4. Varsayılan
    usb kurdum sihirbaz geldi gördü mause çalıştı ama arada çalışıyordu mouse zaten kısa devre olmuş olsa hiç çalışmaması gerekmez mi belkide temassızlık vardır verdiğiniz bilgiler için çok tşk ederim
    "HAYAT KIZGIN BOĞA BEN KIRMIZI PELERİN"
    SAGOPA KAJMER

Ps2 mouse dene usb olduğu için farklı usb portlarındada deneyebilrsin sorun yine aynı ise bence formata değer

Benzer Başlıklar
  1. Klavye ve Mouse çalışmıyoR.Lütfen Bir Bakın.

maho78amr tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 20.06.2010, 16:58
  2. Yanıt: 1
    Son Mesaj: 05.10.2009, 19:29
  3. logitech kablosuz v220 mouse optik ışık yanmıyor

Ccoby_8250 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 12.05.2008, 13:05
  4. Beyaz imleç sorunu yardım lütfen

gizemli87 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1