Biçimlendirilmiş Harici Harddiskten tüm veriler nasıl kurtarılır. Program ne olmalı.
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2010

Varsayılan Biçimlendirilmiş Harici Harddiskten tüm veriler nasıl kurtarılır. Program ne olmalı.

Arkadaşlar ben 2 hafta önce kardeşile format atıyordum. Ona diski biçimlendir dedim O da farkında olmadan benim arşiv diskimi biçimlendirdi.
    Hemen diski çıkarttım. Kurtarma imkanı vardır diye.
    Ama sabahtan bu yana arıyorum bir yol bulamadım. Bulduğum tüm programlar, Silineni geri getirmek için tasarlanmışlar.
    Arşivim çok önemli. Lütfen bana bir yardımcı olun.
    Program önerilerinizin yanı sıra nasıl kullanabileceğiimi de yazarsanız çok makbule geçer.
    Yardımcı olandan Allah Razı olsun şimdiden.
    Not: Tümünü Kurtarmam Lazım ve hiç bir veri yazmöadım üzerine.

Katılım Tarihi
    2010

Verilerimin Çoğu MP3
    50 Gb civarı Program, Video, Resim, PDF, TXT, HTML ve URL Gibi Önemli Dosyalarım Var
    Harddisk 1 TB 103 Sj Samsung
    Biçimlendirme Format Sırasında OLdu

Katılım Tarihi
    2007
    Yer
    İzmir

Toolstar File Recovery, Ontrack Data Recovery, Recover My Files bu işin ileri gelen yazılımlarıdır, ancak ücretlidirler.

Katılım Tarihi
    2010

Denerim denemesine de, Kesin çözüm değilse ve harddiskteki arka plana atılan verilere zarar verirse. Sizde bilirsiniz ki, Harddisklerden veri slereken ya biçimlendirme olaylarını yaparken diskte olan olay, sadece üzerini perdelemektir. Bu da şunu gösterir ki diski ne kadar kurtarma olayı olmadan takarsam o kadar, sorun çıkma olasılığı artar. Bana kesin çözüm olacak bir bir program lazım Kardeşim. Sağolasın ilgin ve yardımın için farklı bir diski biçimlendirip sonra deneyeceğim programını. Eğer işe yararsa Önem verdiğim diske uygulayacağım. Oradaki verileri 8 ayda elde ettim. İnternet sitesi kuracaktım Onun için hazıtrlamıştım Arşivi. Türkiyenin En ygeniş yabancı müzik arşivi vardı.

Benzer Başlıklar

1. usb harici harddiskten win7 kuramıyorum.
    windsson78 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 15.02.2010, 12:51
  2. Format atılmış harddiskten nasıl veri kurtarabilirim ?
    bezmer tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 04.02.2008, 14:39
  3. Microsoft office Nasıl Kurtarılır???
    hogutlu tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 02.08.2005, 00:14
  4. virüs bulaşan disket nasıl kurtarılır?
    gokturk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10
    Son Mesaj: 18.01.2005, 16:58