Monitör Açılmıyor. Kasa Çalışıyor YARDIMM :(((
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar

Question Monitör Açılmıyor. Kasa Çalışıyor YARDIMM :(((

Arkadaşlar dün bi sorunla karşılaştım. Birşey indiriyordum , ekranı kapattım. Yaklaşık 45 dk. sonra geldiğimde monitörü açtım ama görüntü gelmedi bağlantı gidip geliyordu Monitörüm Casper-M5AD19 casper yazısı tam olarak gelmeden ekranda 1-2 saniye siyahlık oluyor sonra kendi kendine kapanıp tekrar açılıyor ve bu hatayı tekrarlıyor. dün geceden beri pc yi açmadım sabah tekrar açtığımda yine aynı hata hdd ışığı yanıyor, kasa çalışıyor ama görüntü hiç gelmiyor. Başka monitör taktım başka monitörle çalışıyor. Acaba ne sorun olmuş olabilir garantiside bitti lütfen YARDIMM!!!

Katılım Tarihi
    2010
    Yer
    Dünya/Kuzey yarım küre

kasayı başka monitöde denedin ve çalıştıysa sorun senin monitördedir, tüplü ise tüpü bitmiş olabilir

3. Varsayılan

arkadaşlar acil yardım casper 900 m m5ad19 aynı monitörden bende var 12 volt adaptor girişişinin oradaki malzemeler yanmış bu karttan temin etme şansım varmı tüpü kırık ana kart bozuk ama 12 volt adaptor girişi saglam olan var ise acil bilgi rica serdogan96

aynı sorun bende de var.pro 2000 bir pcm var. kasa çalışıyor ama görüntü gelmiyor.monitörde sorun yok başka pc de denedim normal bi şekilde çalıştı. eskidende bazen görüntü gelmiyodu açıp kapatıp açınca görüntü geliyordu. ama artık hiç gelmiyor acaba nedn olabilir ? bi de konyada önerebilileceğiniz bilgisayar tamircisi var mı?

5. Varsayılan ekran gelmemesi

Beyler benim bilgisayarımın kasasıyla oynadım biosa şifre atmıştım.Biosun şifresini kaldırmak için içindeki pili çıkartıp takacaktım işte o ara heralde elim bi yere değdi taktıktan sonra monitorun ışıkları yanıyor ama ekran gelmiyor sizce ne olabilir

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 11
    Son Mesaj: 12.08.2011, 09:22
  2. Yanıt: 4
    Son Mesaj: 04.04.2011, 21:24
  3. Kasa çalışıyor, monitör açılmıyor.
    SelectX tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 01.02.2011, 13:40
  4. kasa çalışıyor monitör açılmıyor
    dr34 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 18