Flashdisk içindeki dosyaları görüyor ama açmıyor.(Tüm flashdisklerimi için geçerli)
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
  1. Unhappy Flashdisk içindeki dosyaları görüyor ama açmıyor.(Tüm flashdisklerimi için geçerli)

Merhaba...

2-3 gün önce evde bir mobilyanın altında yaklaşık 3 senedir kullanmadığım eski bir flashdiskimi buldum, içindekini merak ettim, bilgisayarıma taktım. İçindeki 1-2 dosyayı açtı ancak daha sonra diğer dosyaları açmamaya başladı. Açmadığı tüm dosyaların da boyutunu 1,44 mb olarak göstermeye başladı...
    Daha sonra bilgisayarıma taktığım bütün flashdisklerde aynı sorun oluşmaya başladı. Muhtemelen virüs bulaştı...
    Ne yapmam gerektiği konusunda bana yardım edebilirseniz çok sevinirim...
    Şu an flash disklerimin içindeki hiçbir dosyayı açamıyorum. Görüyor ama dosyaları açmıyor...

Şimdiden teşekkürler...

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İyilik,Sevgi Olan Her Yerde...

İmzamdaki birinciyi kurup güncelleyip full taratın sisteminizi ve flash disklerinizii ayrıca virüs bulduğunda korkup flashı aniden çıkarmayın sakın..
    Bulunan virüslerin çoğunu kendi silecekdir diğerlerini sana soracakdır senin yapman gereken Recomanded olana tıklamak ve beklemek bitene kadar hiçbir şey yapmayın bitene kadar.

3. Varsayılan

Yardımın için çok teşekkürler. Bende avast kurulu ama avast şu an çalışmıyor... Kaldıramıyorum ve o yüzden başka bir antivirüs programı yükleyemiyorum.
    Zaten virüslü olduğunu tahmin ettiğimflashdisk önemli değil, onu kullanmıyorum zaten. Sorunum usb'ye taktığım ne olursa olsun (Navigasyon cihazım bile) içindeki dosyaları görüyor ancak dosyaları açmıyor...

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İyilik,Sevgi Olan Her Yerde...

http://files.avast.com/files/eng/aswclear.exe
    Bunu güvenli modda açıp Yönergeleri izleyip bununla kaldırabilirsin.
    Sonra önceki mesajımı okuyup uygulayın, Virüs yayıldığı için ve türevini bilmediğimimiz için pek bişey diyemicem demekki usb ile ilgili ne varsa kitleme özelliği veya içindeki dosyalarda değişkenlik yapıyor inş sality değildir

5. Varsayılan sality

Arkadaşlar sorunumu anladım...
    Sorun Sality... (

Benzer Başlıklar

1. Yanıt: 3
    Son Mesaj: 30.10.2011, 17:42
  2. Pc usb aygıtını görüyor ama açmıyor
    dolcemen tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 24.04.2010, 12:18
  3. güncelleştirme sisteminiz için geçerli değil uyarısı!!!
    tauruscharisma tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 07.12.2009, 19:55
  4. pdf dosyaları kaydetmeden açmıyor
    yaso07 tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 13.04.2009, 15:33
  5. Bilgisayarım Gizli Dosyaları Açmıyor
    polat485 tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 09.02.2008, 19:54