Diğer ağları görüyor kendi wireless ağımı görmüyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan Diğer ağları görüyor kendi wireless ağımı görmüyor

Merhabalar,Asus a6000 serisi notebook laptobuma win7 ultimate 32 bit kurdum, herşeyi tamam. Ama kendi wireless modemimi bulamıyor, ama diğer bütün modemleri buluyor. Şifrelemeden dolayı bulmuyordur denildi, wep de denedim WPA/WPA2 yi de denedim aynı.
    Telefonumdan ve tabletimden bağlanabiliyorum. Fakat bilgisayardan bağlanamıyorum. Pcnin wireless kartında sorun oldugunu düşünmüyorum çünkü şuan arkadaşımın modeminden bağlanabiliyorum. Sadece kendi evimdekini görmüyor. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.

@kafkefyo deniyorum dostum.
    @dabbe hocam dikkat ettiysen yazdım tablet ve cepten bağlanabiliyorum modeme. açık yani wifi özelliği. f/w yapıcam ama onu da bulamadım

Kanalı nasıl değiştirebilirim dabbe ? TPLINK 150 Mbps modem kullanıyorum. Arayüzden değişiyor sanırım ama nasıl

4. Varsayılan

Alıntı Orijinalini Gönderen: bewaRe Mesajı Görüntüle
    Merhabalar,Asus a6000 serisi notebook laptobuma win7 ultimate 32 bit kurdum, herşeyi tamam. Ama kendi wireless modemimi bulamıyor, ama diğer bütün modemleri buluyor. Şifrelemeden dolayı bulmuyordur denildi, wep de denedim WPA/WPA2 yi de denedim aynı.
    Telefonumdan ve tabletimden bağlanabiliyorum. Fakat bilgisayardan bağlanamıyorum. Pcnin wireless kartında sorun oldugunu düşünmüyorum çünkü şuan arkadaşımın modeminden bağlanabiliyorum. Sadece kendi evimdekini görmüyor. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.
    aynı problem bende de var.ortak ağ kullanıyoruz yan daire ile modem yan tarfta ben netteyken bağlantı koptu.artık wireless kendi ağımı görmüyor ama bütün diğer ağları görüyor.sizin dediklerinezede baktım olmadı.aynı laptopu uzun zamandır kullanıyorum ilk kez böyle bi şey oluyor.lütfen yardım edin?

Benzer Başlıklar

1. kendi kablosuz ağımı göremiyorum
    gangsta77x tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 18.06.2013, 11:44
  2. Bilgisayarım kablosuz ağları görmüyor
    mhrbnkdm tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 09.05.2012, 20:02
  3. Wireless ağımı nasıl koruyabilrim ?
    baross tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 13.12.2009, 18:15
  4. Cep Telefonum Kablosuz Ağımı Görüyor Ama Girmiyor!! Lütfen Yardım!!
    a7per tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 14.01.2009, 19:15