PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan usb ile pc bağlama

arkadaşla bir usb kablosu aldık cross-cable yalnız her iki bilgisayara da usb jaklarını taktığımız halde bilgisayarda kıpırdanma olmuyor.ethernet kablosunu takınca görüyor ama usb den iki bilgisayarı nasıl bilrbiriyle paylaştırabilirim?yardımlarınızı bekliyorum...

Varsayılan USB

Selamlar, Saygılar..

Usb kablolar ile pc yi birbirine bağlayamazsın ancak eğer arada bir HUB gibi bir alet varsa USB den makinaları paylaşına açabilirsin ama böyle bir HUB var mı? Ben bile bilmiyorum.
    Kolay gelsin.

Onlar icin özel USB kablosu gerekiyor. Laplink. 2 ucu da ayni ( Bilgisayara giris tarafli ). Bagladigina göre böyle bir kablo almissin. Simdi eger Win98 kullaniyorsan "Program Ekle/ Kaldir" ve "Windows Bilesenleri" sekmesinden "Dogrudan Kablo Baglantisi" bilesenini yükle. iletisim grubundaydi galiba. Sonra baslat menüsünde, donatilar kisminda oluyordu galiba o bileseni calistir. Makinelerden birini master (host) digerini slave olarak tanit. Biyerlerde USB'yi secmen gerekiyor oralarda. Tam nerede oldugunu hatirlamiyorum. Sonra artik kullanabilirsiniz.

Genel Moderatör
    Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul

dogrudan kablo baglantisi ile lan agi kuramassiniz sadece bilgi aktarimi yapabilirsiniz lan agi için ethernet karti gereklidir...

kolay gelsin.

Benzer Başlıklar

1. smf ile bir blog'u bağlama
    microturk tarafından PHP forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 10.03.2007, 08:14
  2. laptop u tv ye bağlama
    elektrog tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 07.02.2006, 12:46
  3. dvd sürücü bağlama
    ismail157 tarafından Donanım forumunda