tişörte fotoğraf baskısı yapma
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    İstanbul Avrupa Yakası
    Varsayılan tişörte fotoğraf baskısı yapma
    arkadaşlar tişörte fotoğraf baskısı yapabilecek bir sistem oluşturmak için bilgisayarın yanında yazılım ve donanım olarak gereken araçlar nelerdir?

Yapmak istediğin şey için kağıt haricinde t-shirt gibi farklı yüzeylere de baskı yapabilen bir printer alman gerek, gerekli yazılım da aletin içinden çıkacaktır...

3. Varsayılan
    yanlış hatırlamıyorsam onlar için özel kağıtlar var.. kağıda baskıyı yapıyorsun sonra ütü ile tişöt üzerine geçiyorsun kağıttaki resim tişörte geçiyor.. bir ara fuarda görmüştüm böyle yapıyorlardı..

Evet, ChatLacK'ın dediği de doğru hatta daha pratik bir çözüm benim aklıma gelmemişti...

5. Varsayılan
    Selam Göktürk,
    T-shirt baskısı ile normal kağıda baskı yapman arasında hiç bir fark yok
    Elinde renkleri aslı gibi basan bir kartuş ve vasat olmayan bir printer olması yeterli. Bir kere, doldurma kartuş ile bu iş olmaz. Renklerin aslından farklı, soluk, bulanık ve birbirine karışmış şekilde çıkabilir. Bunun için paraya kıy ve orjinal bir toner kullan. Büyük kırtasiyelerde "TRANSFER KAĞIDI" adı altında, aynen resim kağıdı gibi 25'li A4 paketleri satılıyor. Baskıyı nasıl yapman gerektiği, sana paketin arkasında ayrıntılı ve resimli olarak anlatılacaktır. Ama ben tavsiye etmem. Bence beğendiğin resmi diskete çekip, t-shirt basan bir yere gitsen daha karlı olursun. Ben de denemiştim ama oldukça masraflı ve zahmetli bir iş... Yine de sen bilirsin...

Benzer Başlıklar
  1. Vcd ve fotoğraf

Akinal tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 22
    Son Mesaj: 31.07.2008, 15:05
  2. Dijital Fotograf Baskısı

oktaygazioglu tarafından Mobil Aygıtlar forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 08.10.2005, 14:41
  3. logo baskısı

serpent tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2