Adsl neden sürekli kesilir.
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

Sayfa 1 / 3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan Adsl neden sürekli kesilir.
    Bende adsl sürekli belli aralıklarla kesiliyor sevgili arkadaslar yardm edin

Katılım Tarihi
    2004
    Yer
    Üsküdar
    modemin markası,sistem özelliklerin,bilgisayarının durumu(virüslü vs) nedir?

3. Varsayılan
    modemden kaynaklanıyo kardes modemenin markasını yazarmıısın?

4. Varsayılan
    benimkide 2 saat de bir filan kesiliyor bağlantı simgesi aşağıda duruyor ama bağlantı yok modem markası asus modeli aam6ug usb modem

Başlık taşınmıştır.

Kolay gelsin.

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İnTel Core2 6400// 7600 Gt//250Gb SATA2 //Asus P5B DLX //1024MB Twinmos 667 Mhz/Go Global 19 Wd/....
    Windows Üzerinden Yapılabilecek Bir Şey YOktur Eğerki Gerekli İşlemleri Yaptıysanız En Basit Örnek Format Dır Format Attıp Ta Tekrar Modemi Kurduysanız Ve Hala Kopuyorsa Modemdendir Yada Modemin Güncel Driverini İndirip Kurduysanız Ve Hala OLmuyorsa Siz Kısa Yoldan Gidin Ve Garantili İse Garantiye Yollayon Değilse bir Teknik servisine Verin Yapsınlar Eğerki Değiştirmek İsterseni,z Modemi onixon dls 100u Veya Üst Modellerini Tavsiye Ederim

Kolay Gelsin

bu sorun bendede oluyordu 3 dk giriyor sonra kesiliyor ama kesildikten hemennsonra tekrar baplanıyor du modemi değiştir ethernet modem al ..

Katılım Tarihi
    2005
    Yer
    İnTel Core2 6400// 7600 Gt//250Gb SATA2 //Asus P5B DLX //1024MB Twinmos 667 Mhz/Go Global 19 Wd/....
    Y aBEnce Usb Veya Ethernet Olması Bir Fark Yaratmaz Ben 1 Yıldır Usb Moedem Kullanıyorum onixon Dsl100u Daha Bir Kerer Netten Düşmedim Bu Sİzin Anakartınızın Usb portlarındanda Kaynaklanıyor Olabilir Sıkı bir Araitırma Yapmanız Lazım

Kolay Gelsin

Varsayılan bnmde hattım kopu yo
    ya arkadaslar bnım adslnın baglı oldugu telden bırı telefon actıgında kopuo ssonra tekrardan baglanıorum bıktım bu olaydan bırde elımde adsl splıtter var acaba onu baglamadıgım ıcın olabılırmı bızım telefon ve modem uzaktada ondn modemın markası loopcomm adsl modem usb gırıslı

onceden hıc boyle bısı olmazdı nıe oluo acaba bı fıkrı olan varmı ?? :?: :?: :?:

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul
    Alıntı Orijinalini Gönderen: ugii
    ya arkadaslar bnım adslnın baglı oldugu telden bırı telefon actıgında kopuo ssonra tekrardan baglanıorum bıktım bu olaydan bırde elımde adsl splıtter
    Splitter'ı bağlarsanız sorun çözülecektir

Benzer Başlıklar
  1. İşlemci fan sesi nasıl kesilir ??

AyHaN_ tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 22.08.2011, 18:01
  2. Neden Sürekli Düşüyor?

cyberhearts tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 28.06.2006, 13:22
  3. adsl bağlantım sürekli düşüyor yardım

alcesa tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda