PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
4 sonuçtan 1 - 4 arası sonuçlar

Varsayılan PC CAM GÖRÜNTÜYÜ TERS GÖSTERİYOR

iyi günler, benim bir sorunum var. çözebilecek birini bulursam sevinirim.bende mercury marka (pc cam.)var.önceleri cd sini kurduğum zaman mecencerde çok güzel görüntü alırdım ama artık tam görüntü alamıyorum.görüntüyü baş aşağı gösteriyor,renk ayarları bozuluyor.çok şey denedim,yeniden kurulum yaptım olmadı bütün ayarlarını değiştirdim olmadı. yalnız,skaype de çok güzel ve net olarak gösteriyor sadece mecencerde iyi değil, neden olduğunu bilen varmı.ilgileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

O kameranın lensi, merceği ya da diğer bir parçası arızalanmış herhalde. Bence işin yazılımsal veya sürücüden kaynaklanma olasılığını bir kenara bırakıp, başka bir bilgisayarda dene. Sonuçta herşeyin bir ömrü vardır...

ilk başta kamerayı taktığıda msnde gözükmesi için araçlar-ses ve görüntü kurulumu diosun yine oraya gir cameraya gel seçenekler de oralardan bi yapmaya çalış
    kolay gelsin

Öncelikle sorunun bence ayarlardan kaynaklanıyor.Kameranın ayarlarında bir gezinti yap,rotate kısmı olabilir.Bu bir çözüm değil ise kurulumu yenile bir de öyle dene.

Kolay gelsin.

Benzer Başlıklar

1. ekranım ters döndü :(
    crazydead tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 18.09.2010, 07:35
  2. ters ekran
    mevural tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 12.07.2005, 13:46
  3. HDD Ters Duruyor.
    eXiestenZ tarafından Donanım forumunda