uydudan canlı yayın
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
8 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan uydudan canlı yayın
    arkadaşlar başlık bi kere açılmıstı ama ben bi daha sorayım dedim, uydudan bi bölgeyi canlı olarak izlemek(cisimler ayırt edilebilir düzeyde) mümkün mü, bi ara yine forumda çıkmiştı nasadan izleniyo demişlerdi 2 ya da 3 gb lik bi programı indirdikten sonra, fakat o biraz uzak mesefa bundan daha yakın görüntü elde edebilir miyiz?

canlı degıl ama aradıgın program google earth olabılır ıstersen ındır kur pc ne

teşekkürler ama google earth ü biliyorum, ben canlı yayın istiyorum var mı böyle bi şansım acaba bi de çok uzak mesafeden görünmesin

arkadşaım böle bir program yok... çünkü bir düşün. dünyada bu programı kullanan binlerce kiş var ve hepsi ayrı bir noktayı izlemek istiyor. bu durumda uydu nereye döncek? senin istediğin tarafamı yaklaşacak yoksa benim istediğim yeremi? senin dediğin gibi canlı bir yayın istenirse dünyanın her bir noktasını canlı oalrak aktaracak onlarca uyduya ihtiyaç vardır ve buda hiç te ucuz deildir. yani böle bir olayın olması imkansız. sadece özel birimlerin kullandığı şekilde uyduyu kendine göre ayarlıyabilirsin yada eğer bulabilirsen ki hiç sanmıyorum öle bir program olduğunu tek bir noktaya odaklanmış uydunan canlı oalrak görünt almak...

ya böyle bi program var daha once forumda konusulmustu( nasanın oldugu soylenmişti), hatta fotograflarını da eklemişlerdi, programa da ya 2 ya da 3 gb demişlerdi, ama çoğu kişi değmez demişti, çünkü mesafe cok fazlaydı hiç bir şey belli olmuyordu neredeyse, ben de bugun birisinden duydum, cok daha yakın goruntu elde ediliyormus para vererek ben de dedim o tip görüntüler sadece devlet, nasa, vs işler için falan kullanılıyo dedim ama bi forumda sorayım dedim acaba bilen var mı diye

Benzer Başlıklar
  1. Canlı Yayın

oktaygazioglu tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 19.09.2006, 00:29
  2. canlı yayın

rapstarboy tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 1
    Son Mesaj: 22.08.2006, 14:57
  3. web den canlı yayın

crepss tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3