E-posta adresi doğrulanamadı???
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan E-posta adresi doğrulanamadı???
    Arkadaşlar ''abece@forum.com'' gibi bir adresle hotmaile kaydoldum.Msn'de eklediğim kişilerle konuşabiliyorum ama e-maillerime bakamıyorum.
    Sizce neler yapmama gerekiyor?

benim bildigime gore sadece hotmail uzantılı adresin varsa msn uzerinden e postalarına bakabiliyorsun

e posta adresi dogrulanamadı yazısına gelince ilk bnde de cıkmıstı. eposta adresine bak eposta adresini dogrulamak için link falan vermişler mi?

yada messengerı actıgında cevrim içi durumundayken yukarıda dosya bolumunde e pota adresini dogrula secenegi var ikiside olmazsa asagıya bi msj daha yaz

Varsayılan Re: E-posta adresi doğrulanamadı???
    Alıntı Orijinalini Gönderen: hustler
    Arkadaşlar ''abece@forum.com'' gibi bir adresle hotmaile kaydoldum.Msn'de eklediğim kişilerle konuşabiliyorum ama e-maillerime bakamıyorum.
    Sizce neler yapmama gerekiyor?
    çok normal bi uyarı bu açünkü senin gerçek msn adresin bu değil sadece senin mesenger adresine bir isim yaması gibi bişey gerçekte öyle bir email adresi yok bu yüzden mesajlarına bakamıyorsun gerçek emailinle girersen sorun kalmaz
    kolay gelsin

Plus! eklentisinde diğer mail adreslerinden mail almak için bir ayar var,ayarları yaptıgında alabilirsin maillerini

Varsayılan MÜNMKÜN DEĞİL !!!!
    ARKADAŞIM SEN BÖYLE BİR ŞEY OLAMAZ TABİ Kİ DE BAKAMAZSIN SEN BAŞKA YERDEN MAİL ADRESİ ALMIŞSIN SONRA DA MSN ÜZERİNDEN AÇMIŞSIN MAİLLERİNİ GÖREMEZSİN SADECE MSN ÜZERİNDEN KONUŞMA YAPANBİLİRSİN

Benzer Başlıklar
  1. E-posta adresi bulma

Mcnet tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 24.10.2012, 17:18
  2. e posta adresi doğrulama

mechul19 tarafından Web ve Grafik Tasarımı forumunda
    Yanıt: 12
    Son Mesaj: 03.10.2010, 01:48
  3. E posta adresi kime ait?

__baris__ tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 9