video boyut küçültmek
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan video boyut küçültmek
    Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı, gibi bildiğiniz bir video boyut küçültücü program varmı? :?:

yokmu böyle bir program??

3. Varsayılan
    BURDA Anlatıyor...

4. Varsayılan
    Boyutunu küçültürken video kaliteside düşer.Windows movie maker'dan video'nun boyutunu küçültebilirsin.

Alıntı Orijinalini Gönderen: micropster
    Boyutunu küçültürken video kaliteside düşer.Windows movie maker'dan video'nun boyutunu küçültebilirsin.
    nasıl yapıcam ama..??

dostum program türkce zaten biraz ugraş hep hazırcı olmayalım

Ben sana Ashampoo Movie Shrink & Burn 2 adlı yazılımı öneririm. Bu yazılımın çalışma mantığı şöyledir: Mesela elinde 700 MB'lık büyük bir video dosyası var. Sen yazılıma diyorsun ki videonun boyutunu 100 MB'a indir. Yazılım kaliteyi ayarlayarak ne yapıp edip o videonun boyutunu 100 MB'a indiriyor. Gerçekten çok kullanışlı bir yazılım. 40 gün boyunca herhangi bir kısıtlama olmadan bedavaya kullanabilirsin.

Yazılımı buradan indirebilirsin. Eğer Türkçe olarak kullanmak istersen, benim yaptığım Türkçe yamayı sana gönderebilirim. Bana özel mesaj atman yeterli.

8. Varsayılan
    arkadaşlar ben cep telefonuma yüklemek istiyorum boyuttan çok çözürnülüğünün düşmesi lazım onu nasıl yaparım hangi proğram ile yardımcı olurmusunuz.

ExpectoPatronum Misafir
    Alıntı Orijinalini Gönderen: cetin1992 Mesajı Görüntüle
    boyuttan çok çözürnülüğünün düşmesi lazım onu nasıl yaparım hangi proğram ile yardımcı olurmusunuz.
    onu da windows movie maker ile yapabilirsiniz. videoyu programa aldıktan sonra film şeridine ekleyip dosya/film dosyasını kaydet/ileri/ileri/diğer ayarlar'ı seçip burdan istediğiniz boyutu da seçtikten sonra kayıt işlemine devam etmeniz yeterli.

10. Varsayılan
    yha burhan kardeş bana ashampoo movie shrink burn 2 yi bulmamda yardımcı ol söz sana 100 kontür atarım lütfen kardeş buluwer yha acil lazım o bana

Benzer Başlıklar
  1. resimlerin boyutunu küçültmek

sedat tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 8
    Son Mesaj: 30.07.2007, 12:48
  2. video boyutunu küçültmek

Utkuist tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 2
    Son Mesaj: 09.03.2006, 20:18
  3. Boyut Sınırlamalı Video Encode

delicocuk tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 3