internet bağlantım dakikada 20 kere gidip geliyor
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar
    Varsayılan internet bağlantım dakikada 20 kere gidip geliyor
    selam
    bilgisayarımda sağ alt köşede 2 tane internet bağlantı ikonu bulunuyor.
    1-) RT-110 üzerinde Wan connection (hız:256.0 kbps)
    2-) Yerel Ağ Bağlantısı 3 (hız:10.0 mbps)
    şimdi bu 2. olan bağlantı sürekli gidip geliyor ama msn messenger kapanmıyor, explorer taramaya devam ediyor hiç bozulmadan ama online oyun oynayamıyorum bu problem yokken oynayabiliyordum.
    birşey daha sorayım neden hızlar farklı??
    yardım ederseniz çok mutlu olurum.

2. Varsayılan
    evet bende de bu sorun lütfen cavap

Alıntı Orijinalini Gönderen: mertkanuk Mesajı Görüntüle
    selam
    bilgisayarımda sağ alt köşede 2 tane internet bağlantı ikonu bulunuyor.
    1-) RT-110 üzerinde Wan connection (hız:256.0 kbps)
    2-) Yerel Ağ Bağlantısı 3 (hız:10.0 mbps)
    şimdi bu 2. olan bağlantı sürekli gidip geliyor ama msn messenger kapanmıyor, explorer taramaya devam ediyor hiç bozulmadan ama online oyun oynayamıyorum bu problem yokken oynayabiliyordum.
    birşey daha sorayım neden hızlar farklı??
    yardım ederseniz çok mutlu olurum.
    anladığım kadarıyla modem'i hem wireless hem kablo bağlantısı ile kullanıyorsunuz. hız farklılıkları normaldir. wireless bağlantıda daha düşüktür. size önerim kablosuz bağlantıyı iptal edin yine aynı problem ile karşılaşırsanız; modem'i resetleyip arayüzü tekrar kurmanızı tavsiye ederim.

kolay gelsin...
    ıntel 4930k-corsaır h100-asus rampage4 extreme-gskıll tridentx 2x8 2400mhz-asus gtx970strix-6tb wd-samsung evo 250gb-corsaır 760T-sync kazemaster-enermax revo 1050watt-aoc i2757fm-samsung sa27950d-logıtech z5500-Z906-creative ZXR-Cyboryg v7-strıke7-logıtech g930 -cyborg mmo7-razer mamba 4g

4. Varsayılan
    kanka valla çok sağol dediğini yaptım int gitmiyor çok saol

5. Varsayılan
    aga bende de sorun var internete giriyorum adls sinyali geliyo girdikten 5 dk sonra gidiyo sonra telefonu açtım baktım cızırtılar var bu durumun bu cızırtılarla bi ilgisi olabiilir mi

canbaba 19 ile aynı sorun bendede devam ediyor.bilgi acıyorum ilk 5 dk internete giriom takılıom 5 dk sonra internet gidip geliyor.gidip telefonu acıyorum 10 sn sonra internet geri geliyor.internetten h,ç bi sey indiremiyorum lütfen acil yardım
    şu denizin kıyısı varya su bilincin aydınlık yüzü birlikteliğin kaçınılmazlığı .nat ettiriyor insana gözlerin eger biz´dafların ardı nazlıdır´ diyorsak bir bildigimiz vardır

7. Varsayılan
    Arkadaslar bağlantılarınızı doğru yaptınız mı ? Tam ismini bilmiyorum hani modemlerle birlikte verilen 3 lü ( tel-anahat-modem ) i bağladığınız yer. Onların yerleri doğru mu ? Bir kontrol edin.
    Bilgisayarı bir amaç değil, araç olarak görün.İnsanlığınızı unutmayın...(Pcnet Ocak)

bunun baglantılılarla cizirtilarla hic alakasi yok bende de rt205 modeli vardi 15-20 dakkada bir kopuyordu ve modemi acip kapamam gerekiyordu baglanmam için firmware güncelledim baglantilari kontrol ettim boş turk telekomu da aramayin o da boş airties müsteri hizmetlerini aradim benim modemle adsl modu diye birsey vardi o multi mode'daydi yani adsl +2 bilmemne garip seyler o secimi kaldirmami istedi ve adsl gmp ne oyle birseyi isaretledim o günden beri sorun yok genelde zati onu yapinca düzeliyor dediler gelen onlara sikayetler hep aynıymıs boyle düzeliyormus ama gelen yoksa turk telekomla konusun derim belki yardimci olur....

Katılım Tarihi
    2003
    Yer
    Istanbul&Ankara[ODTÜ]
    internet kopmasının bir nedeni de telekom'dur arkadaşlar. Telekom bazı bölgelerde altyapı çalışması yapmış fakat bazı kullanıcıların adsl hatları düzelmemiş(benim başıma geldi ordan biliyorum). Telekom'u arayıp "benim internet bağlantım sürekli kopuyor" derseniz hemen çözerler. Kolay gelsin...

10. Varsayılan
    arkadaşlar ben buna kesin çözümü buldum...
    internet kopmasına karşı yazımı ( reklam olmasın ) bloğumdan okuyabilirsiniz.

Benzer Başlıklar
  1. internet gidip geliyor sizdede varmı

artistah tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 20
    Son Mesaj: 15.09.2009, 15:18
  2. Ağ'da Kesinti? Gidip Gidip geliyor (printer,internet)

emreka tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 7
    Son Mesaj: 24.08.2007, 20:38
  3. Ses Sürücüsü Gidip Geliyor?

soykan_karatas tarafından Donanım forumunda
    Yanıt: 0
    Son Mesaj: 18.07.2006, 17:50
  4. o/c de Sorun ses gidip Geliyor

DieSeL_ tarafından Overclock ve Modifikasyon forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 26.09.2005, 23:56