Adsl şifremi unuttum
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 - 5 arası sonuçlar
    Varsayılan Adsl şifremi unuttum
    Arkadaşlar modeme girdiğim adsl şifresini nasıl öğrenebilirim bunun ücretsiz bir yolu varmı yoksa müşteri hizmetlerimi/abone merkezlerimi

Teşekkürler...

not:bu adres olmadı http://dslmail.ttnet.net.tr/webmail/sifre_soru1.jsp mail hesabım akif deil

ptt yi denedin mi? bir şekilde ispatlarsan sana verilen belgelerle öğrenirsin.

Katılım Tarihi
    2006
    Yer
    Yeniden, En Baştan
    İki seçeneğin var

1- Router lı modem:

Modemin yönetim konsoluna girersin. Kullanıcı adı ve şifre ayarlarının olduğu yerde zaten kullanıcı adı açık seçik görülür. Fakat şifre "****" veya "...." şeklinde olur. Bu şifreyi görebilmek için "123 password recovery" tarzı programlar kullanabilirsin.

2- USB modem:

Denetim masasındaki Ağ Bağlantısı ayarlarından, ADSL için çevirmeli bağlantı vardır. Tabii ki burada da Kullanıcı adı ve şifre. Az önce bahsettiğim "123 Password Recovery" gibi programlarla buradaki şifreyi görebilirsen ne ala.
    Şifreyi bu şekilde göremezsen, diğer bir yöntem..
    Bu çevirmeli bağlantıdaki şifreyi değiştirerek (kalıcı olarak değiştirmeye gerek yok, bir kerelik yeter) internete bağlanın. İnternete bağlanır fakat hiç bir site açılmaz. Onun yerine TTNet sitesi açılır. Yanlış şifre girdiğinizi söyler. Size telefon numaranız ve ADSL abone numaranızı sorar. Bu bilgileri girince kullanıcı adı ve şifrenizi görebilirsiniz.

Kolay Gelsin.....

adsl başvuru yaptığın zaman sana bi kağıt vermişlerdir o duruyorsa onda yazar durmuyorsa 4440375 ttnet müşteri hizmetlerini ararsan verirler kullanıcı adı ve şifreni.yalnız hattın sahibinin kimlik bilgilerini isterler.hattın sahibi kimse o aramalı...

KOLAY GELSİN

Yanlış bilgiler girip bağlanmayı denediğinde otomatikmen ttnete ait bi sayfaya yönlendirimesi lazım...

bu sayfada 10 haneli adsl id no ve adsl hattınızın bağlı olduğu tlf no girerek kullanıcı adı ve şifreyi görebiliyorsunuz...

Benzer Başlıklar
  1. msn şifremi unuttum

coco19 tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 15
    Son Mesaj: 18.04.2012, 23:05
  2. MSN Şifremi Unuttum!

Webustad tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 40
    Son Mesaj: 14.11.2010, 01:19
  3. şifremi unuttum

isimsiz tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 10