internette izlediğim hiç bir video dan ses gelmiyor - Sayfa 2
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 - 17 arası sonuçlar
    arkadaşlar benim bi sorunum var cd açarken G:\geçerli bir win32 uygulaması değil die hata verio nasıl çoze bilirim yardımcı olabilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim

Varsayılan internetten ses gelmiyor
    drivers32 nin icine gerekli dosyayi koydum ama bende default diye bir dosya daha var ayni driver 32 nin icinde bu yuzden hala ses yok internette lutfen yardimci olurmusunuz

benim böyle sorunum war sanırım arkadaşınki gibi internetteki bazı sitelerden film izlemek istiyorum acılıyor ses yok. we bütün yolları yaptım. bence bi program eksik we o program sizce nedir?

4. Varsayılan
    Alıntı Orijinalini Gönderen: cizbudak Mesajı Görüntüle
    sorunu çözdüm, biyerde buldum ve bende işe yaradı

Başlat --> Çalıştır --> regedit yazın.

Çıkan pencerede;

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32

bölümüne ulaşın. Yani önce HKEY_LOCAL_MACHINE --> SOFTWARE --> Microsoft --> Windows NT --> CurrentVersion -- > Drivers32 klasörünü bulun.

Bu klasörün içinde boş bir alanda sağ tuşa basın. Ve; Yeni -- > Dize değeri deyin.

Dize Değeri ismine; wavemapper
    Değer Verisi bölümüne de; msacm32.drv yazın. Sonra kapatın Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni.
    Ve bir video dosyasına tıklayıp izleyin bakalım ses geliyor mu?

Merhaba ben bu yazdıgınızı yapmak istiyorum bende de aynı sorun var ama böyle wavemapper yazıyorum fakat böyle bir dize degeri zaten var diyor ama ses gelmiyor yinede halbuki ben öyle bir uygulama yapmamıştım daha önce. ben ne yapmalıyım

5. Varsayılan
    http://rapidshare.com/files/41154807...et_sesleri.rar

rardaki dosyayı çıkarıp çalıştırmayı dene

6. Varsayılan
    Benim de bi ara windows ve online videolarla ilgili ses problemim vardı...her şeyi denemiştim, düzelmedi..Denetim Masası-->Ses, Konuşma ve Müzik Aygıtları-->Sistem ses ayarını yapın-->Ses-->Varsayılan aygıtta neyin seçili olduğuna dikkat edin. Modem hattı yürütme yerine, ses sürücümü (Realtek Ac97Audio) seçince sorun düzeldi...

Alıntı Orijinalini Gönderen: madchenturm Mesajı Görüntüle
    Benim de bi ara windows ve online videolarla ilgili ses problemim vardı...her şeyi denemiştim, düzelmedi..Denetim Masası-->Ses, Konuşma ve Müzik Aygıtları-->Sistem ses ayarını yapın-->Ses-->Varsayılan aygıtta neyin seçili olduğuna dikkat edin. Modem hattı yürütme yerine, ses sürücümü (Realtek Ac97Audio) seçince sorun düzeldi...
    Arkadaşım doğru cevabı sen benden önce yazmışsın bunun codec le porgramla bir alakası yok sorun tamamen ses düzeninde ki ayarlarda saklı arkadaşlar

Benzer Başlıklar
  1. Yanıt: 29
    Son Mesaj: 19.02.2012, 22:23
  2. VCD de izlediğim filmi PC de açamıyorum

kandemir-r tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 6
    Son Mesaj: 17.09.2006, 20:21
  3. Yanıt: 5
    Son Mesaj: 07.08.2006, 13:43
  4. Windows Media Player'da izlediğim klipler Msn'de gözüksün.!?

_server_ tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 5
    Son Mesaj: 21.04.2006, 10:32
  5. Web sayfalarında izlediğim filmleri nasıl indirebilirim?

martimur tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4
    Son Mesaj: 27.09.2005, 01:41