Internet Explorer giriş sayfası kilitlenenler için çözüm - Sayfa 36
PCnet Online forumlarına katılmak için hesap açabilirsiniz.
  • Üye girişi:

PCnet Online forumlarına hoş geldiniz

+ Başlığa Yanıt Yaz
Sayfa 36 / 41 İlkİlk ... 26323334353637383940 ... SonSon
205 sonuçtan 176 - 180 arası sonuçlar
  1. Varsayılan
    bu durum tamamen virüs kaynaklı bilmeyenler için

Başlattan çalıştıra regedit yazın.
    Aşağıdaki anahtarları açın:
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Inte rnet Explorer\Control Panel anahtarını açtıktan sonra sağ bölümde
    ...HomePage anahtarının 1 olan değerini 0 olarak ayarlayın.

bilgisayarımın internet giriş sayfasında değil ama Internet Explorer msn ve paint gibi programlarında sorun var. açılmıyor masa üstündeki kısayol simgesini tıklıyorum birlikte aç bu dosyayı açmak için kullanacağınız programı seçin dosya : iexplore.exe diye bişi açılıyor ordanda Internet Explorer tıklıyorum yine aynısı cıkıyor yıne tıklıyorum dosya yükleme güvenlik uyarısı dosya adı kaydet çalıstır ıptal çıkıyor sorunu nasıl çözebilirim.

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İyilik,Sevgi Olan Her Yerde...
    Alıntı Orijinalini Gönderen: ysmn Mesajı Görüntüle
    bilgisayarımın internet giriş sayfasında değil ama Internet Explorer msn ve paint gibi programlarında sorun var. açılmıyor masa üstündeki kısayol simgesini tıklıyorum birlikte aç bu dosyayı açmak için kullanacağınız programı seçin dosya : iexplore.exe diye bişi açılıyor ordanda Internet Explorer tıklıyorum yine aynısı cıkıyor yıne tıklıyorum dosya yükleme güvenlik uyarısı dosya adı kaydet çalıstır ıptal çıkıyor sorunu nasıl çözebilirim.
    İmzamdakini yükleyip güncelleyip full scan yapın,Virüsleri sildikden sonra sistem onarma yapın.Eğer msn de hala sorunun varsa yeniden yükleyin.

merhab ben mozilla google chrome ve internet explorer olmak üzere 3 farklı tarayıcı kullanıyorum hepsininde ana açılış sayfası "google" olmasına rağmen benim karşıma tr . v 9 . com diye bir site geliyor. Ben bu sitenin açılmasını istemiyorum lütfen yardım edin ben bu sayfanın açılışını nasıl engellerim

Katılım Tarihi
    2009
    Yer
    İyilik,Sevgi Olan Her Yerde...
    Alıntı Orijinalini Gönderen: cocorn Mesajı Görüntüle
    merhab ben mozilla google chrome ve internet explorer olmak üzere 3 farklı tarayıcı kullanıyorum hepsininde ana açılış sayfası "google" olmasına rağmen benim karşıma tr . v 9 . com diye bir site geliyor. Ben bu sitenin açılmasını istemiyorum lütfen yardım edin ben bu sayfanın açılışını nasıl engellerim
    resimli olarak gösterin ve yüklü olan programlarınızı yazın veya gösterin.

Benzer Başlıklar
  1. XP de Görev Yöneticisi kilitlenenler için genel çözüm

Turkceye_evet tarafından Windows XP forumunda
    Yanıt: 215
    Son Mesaj: 31.12.2012, 12:48
  2. internet explorer giriş sayfası etkin değil

serdarkara tarafından İnternet, Ağ ve Güvenlik forumunda
    Yanıt: 3
    Son Mesaj: 17.03.2006, 10:56
  3. Explorer Giriş Sayfası

tan_vedat tarafından Yazılım forumunda
    Yanıt: 4